09:59:19 1399/9/12

گواردیولا: با کلاس بازی کردیمپپ گواردیولا پس از تساوی بدون گل پورتو و منچسترسیتی، مصاحبه کوتاهی با خبرنگار BT Sport داشت.

منچسترسیتی و پورتو با این نتیجه به ترتیب صدرنشین و تیم دوم گروه C شدند و همراه یکدیگر راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهند شد. گواردیولا در مصاحبه پس از بازی گفت:

خیلی خوب بود. به تیم خودم بابت صعود به عنوان تیم اول تبریک می گویم. ما برای برنده شدن بازی کردیم و نمایش خیلی خوبی هم داشتیم. ما در یک بازی اروپایی خارج از خانه برابر پورتو حتی یک کرنر به حریف ندادیم و حتی یک شوت در چارچوب ما زده نشد. آن ها در کنار بنفیکا بهترین تیم پرتغال هستند و از قوای جسمانی بالایی برخودارند. امروز ما نتوانستیم گلزنی کنیم ولی در خلق موقعیت خیلی خوب بودیم. تمامی بازیکنان فوق العاده بودند. امروز تلاش کردیم گلزنی کنیم ولی خب، در کل با کلاس بازی کردیم و از خیلی جهات شگفت انگیز ظاهر شدیم

  فیل فودن؟ عجب بازیکنی است! او پر تلاش و همیشه خلاق است. امروز بسیار خوب بازی کرد و من از عملکردش راضی هستم

آیا پورتو به تساوی راضی بود؟ این سوال را باید از سرمربی آن تیم بپرسید. ما برای برنده شدن و صدرنشینی در گروه به اینجا آمدیم. لایق برنده شدن هم بودیم ولی در فوتبال نتیجه پایانی همه چیز را تعیین می کند و لیاقت به تنهایی ملاک درستی نیست. ما به طور مستمر حمله کردیم ولی وقتی حریف 8-9 بازیکن درون محوطه جریمه دارد، کار سخت می شود. حالا صد درصد روی لیگ برتر تمرکز می کنیم. 

پایگاه خبری ۲۴ نیوز