09:51:03 1399/5/29

پیشنهاد نجومی هافبک استقلال: ۲۰ میلیارد بدهید تا قرارداد ۲ ساله ببندم!یکی از بازیکنان تأثیرگذار استقلال مدعی است از خارج پیشنهاد دارد و با توجه به افزایش سرسام‌آور قیمت ارز، اگر بخواهد در داخل کشور بازی کند، باید طوری قرارداد ببندد که معادل پیشنهاد خارجی اش دریافتی داشته باشد.

پشنهادی عجیب و غریب از هافبک استقلال که انصافاً این فصل نمایش خوبی ارائه کرده و پس از آغاز مجدد مسابقات هم جزو مهره‌های کلیدی آبی‌پوشان محسوب می‌شود به دغدغه مهم مدیریت و کادر فنی استقلال بدل شده است.

این بازیکن مدعی است از خارج پیشنهاد دارد و با توجه به افزایش سرسام‌آور قیمت ارز، اگر بخواهد در داخل کشور بازی کند، باید طوری قرارداد ببندد که از هر نظر به نفعش باشد، چون می‌داند اگر این تابستان نتواند به خارج برود، احتمال لژیونر شدنش در آینده بسیار کم است بر همین اساس در گفتگو با برخی از مسئولان و اطرافیان استقلال که خواهان مذاکره جدی برای تمدید قراردادش شده‌اند، اعلام کرده فقط در صورتی قراردادش را تمدید می‌کند که اولاً دو ساله باشد و در ثانی، باشگاه با احتساب پاداش، حق گلزنی و سایر آپشن‌ها (البته در کنار اصل مبلغ قرارداد) حاضر شود زیر بار عقد قرارداد ۲۰ میلیاردی برای دو فصل با او برود (یعنی هر فصل ۱۰ میلیارد)!
البته چنین رقمی فقط در صورتی پرداخت می‌شود که تمام آپشن‌ها در بالاترین سطح ممکن اعمال شود. اتفاقی که وقوع آن بسیار بعید است. در همین ارتباط یکی از اطرافیان باشگاه استقلال رقم مذکور را تکذیب نکرد ولی در عین حال مدعی شد بازیکن مذکور چنین مبلغی پیشنهاد داده تا در نهایت اگر توافق حاصل شد، حداکثر حدود ۱۲ تا ۱۴ میلیارد برای دو سال البته در صورت فعال شدن تمام آپشن‌ها دستش را بگیرد. 

پایگاه خبری ۲۴ نیوز