15:12:57 1397/8/17

حرفهای کایرا نایتلی یک مراسم را تحت تأثیر قرار دادکایرا نایتلی، هنرپیشه هالیوودی می گوید که دوست دارد دخترش در دنیایی پر از احترام بزرگ شود.

به گزارش نوداد نیوز، سخنان او حضار مراسم Harper's Bazaar Women Of the Year Awards را تحت تاثیر قرار داده بود.

کایرا نایتلی، هنرپیشه 33 ساله بریتانیایی از جمله زنانی بود که در این مراسم جایزه برد.

این مراسم که به همت مجله ی فشن هارپر بازار برپا می شود به زنان و مردانی که برای برابری جنسیتی و بالابردن آگاهی و توانامندن سازی زنان و دختران تلاش می کنند، جایزه می دهد.

کایرا نایتلی هم که چند سالیست در این حوزه فعالیت می کند، امسال با فیلم  Colette توانسته است توجه زیادی را در این زمینه به دست آورد. این فیلم یک بیوگرافی درام است که به شرح قسمتی از زندگی کولت، نویسنده ی فرانسوی می پردازد. واش وستمورلند  این فیلم را کارگردانی کرده و دومینیک وست که همبازی او در این فیلم بوده در این مراسم حضور داشت.

کایرا نایتلی در هنگام دریافت جایزه اش گفت: من اگر امشب اینجا هستم به خاطر وجود زنی مبهوت کننده، الهام بخش، شجاع، شوخ و مستقلی است که افکارش را، حقیقت اش را بیان می کرد. زنی که شجاعت اش را داشت تا متفاوت باشد، کسی که حدود صد سال پیش از آزادی اندیشه و عمل لذت می برد که هنوز خیلی از ما در سال 2018، مشتاق اش هستیم.

نایتلی درباره ی دنیایی که دوست دارد دخترش در آن بزرگ شود گفت: دوست دارم فرزندم را طوری بزرگ کنم که مشتاق زندگی و خنده و عشق باشد و بدون ترس بیندیشد و صحبت کند. می خواهم جرات کند. فریاد بزند. می خواهم بتواند در یک جاده ی تاریک در شب، در هر لباسی که دوست دارد بدون ترس قدم بردارد. آیا این غیرواقعگرایانه است؟

نایتلی درباره ی جنبش زنان در امریکا گفت: به عنوان زن و مرد باید باهمدیگر متحد شویم تا دنیا را باهم تغییر دهیم. فقط وقتی می توانیم این کار را انجام دهیم که به پسران و دخترانمان یاد بدهیم به یکدیگر احترام بگذراند.

پایگاه خبری ۲۴ نیوز