09:52:22 1399/11/28

ارائه خدمات محصول بومی نکیسا در پلتفرم اینترنت اشیامدیرعامل سروش همراه گفت: محصول نکیسا به عنوان یک پلتفرم اینترنت اشیا قابل ارائه است.

به گزارش نودادنیوز،مهندس حسین اسپنانی در حاشیه ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا به نوداد نیوز گفت: سروش همراه امسال با محوریت محصول نکیسا در نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

وی افزود: محصول نکیسا به عنوان یک پلتفرم اینترنت اشیا در حال توسعه و قابل ارایه است و در آینده ای نزدیک یکی از بزرگترین بازیگران این عرصه در کشور و کمی بعد در منطقه خواهد بود.

مدیرعامل سروش همراه با بیان اینکه اگر شرکای مناسبی برای هم افزایی این محصول پیدا شوند، از مشارکت با آنها استقبال می کند، ادامه داد: حضور در نمایشگاه این امکان را به ما می دهد که سایر بازیگران این عرصه را بشناسیم، کما اینکه با چند شرکت فعال در این حوزه نیز مذاکراتی شده و به احتمال زیاد شرکای ما از میان آنان انتخاب خواهند شد.

مهندس توکلی،عضو هیات مدیره سروش همراه نیز در حاشیه این نمایشگاه به نوداد گفت: هدف ما از حضور در نمایشگاه این است که اعلام شود محصول نکیسا اکنون با قابلیتهای بیشتر توسعه داده شده و در پلتفرم اینترنت اشیا قابل ارایه است.

وی ادامه داد: هدف دیگر ما از حضور در نمایشگاه این است که شرکای خوبی برای پروژه های مرتبط پیدا کنیم.

به گفته وی نکیسا یک محصول صد در صد بومی است.

سروش همراه از شرکت های زیر مجموعه آریاهمراه و بازوی نرم افزاری آن به حساب می آید.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها