16:37:17 1399/11/27

معرفی محصول بومی نکیسا به معاون وزارت صمتغرفه آریاهمراه در اولین روز از نمایشگاه اینترنت اشیا یک مهمان از وزارت صمت داشت؛ مهدی صادقی نیارکی،معاون امور صنایع وزارت صنعت،معدن،تجارت ...او اولین مقام مسئولی بود که از این نمایشگاه دیدار می کرد.

آریاهمراه که در این نمایشگاه محصول بومی خود با عنوان نکیسا را معرفی می کند،برای معاون وزارت صمت ویژگی های این محصول را توضیح داد و مهمان آریاهمراه نیز از اینکه چنین محصولی در داخل کشور طراحی و توسعه داده شده، به مدیران آریاهمراه خسته نباشید گفت.

نکیسا نرم افزاری است که توانایی یکپارچه سازی کلیه سیستم های جریان ضعیف را دارا است.این نرم افزارعلاوه بر قابلیت ایجاد محیط یکپارچه برای مدیریت سیستم هایی که در سازمان ها به صورت جزیره ای به کار گرفته می شوند،از قابلیت یکپارچه سازی فرایندهای بین سیستم ها نیز برخوردار است.

رویداد ایران دیجیتال همراه با برگزاری ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا (IoTex2021) با شعار ارتباطات هوشمندانه فردا هم در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا است.

اولین مزایده باند فرکانسی در ایران،وبینار جایگاه اپراتور 5G ،آینده کشاورزی هوشمند در ایران، نشست 5G و بن بست توسعه زیرساخت های ثابت و نشست هوشمندسازی مصرف انرژی از جمله برنامه های درنظر گرفته شده در این رویداد تخصصی است.

شرکت آریاهمراه نیز در این نمایشگاه حضوری فعال دارد و در سالن شماره 27 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها