12:47:05 1400/6/24

نگاهی به اپلیکیشن آزادراه تهران – شمال؛ آسوده خاطر سفر کنید!اپلیکیشن آزادراه تهران – شمال اخیرا توسط تیم فنی سروش همراه توسعه یافته و تحویل شرکت ساخت و بهره برداری آزادراه تهران – شمال، به عنوان کارفرمای پروژه، شده است.

این اپلیکیشن که قرار است در آینده امکانات بیشتری به آن اضافه شود، هم اکنون دارای امکاناتی است که به صورت تصویری بدان می پردازیم:

در صفحه اول این اپلیکیشن تصاویر دوربین های جاده ای را مشاهده می کنیم تا وضعیت راه ها را به مسافران نشان دهد. با این دوربین ها می توان مسیرها را رصد کرد تا اگر مشکلی بود رهسپار جاده نشد.

در صفحه نخست این اپلیکیشن اخبار مربوط به آزادراه را می توان مطالعه کرد و امکانی فراهم شده که کسب و کارهای محلی و منطقه ای نظیر رستوران ها و فروشگاه ها بتوانند خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنند.

جهت یابی مسیر نیز از جمله امکاناتی است که در اپلیکیشن آزادراه فراهم شده و اگر حوصله اتان سر رفته باشد می توانید در بخش مدیا به رادیوها یا آهنگ های دلخواه دسترسی داشته باشید.

در صورتی که در طول مسیر اتفاقی رخ دهد که نیاز به امدادرسانی باشد می توان از طریق اپلیکیشن به پلیس، آتش نشان، آمبولانس یا امداد پیام داد و از کمک آنها بهره مند شد.

امکان شخصی سازی اپلیکیشن نیز به کاربر داده شده تا در آینده که بر امکانات آن افزوده می شود، کاربر بتواند خدمات موردنیازی را همیشه در دسترس داشته باشد.

 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها