14:28:20 1400/3/25

آغاز همکاری آریاهمراه و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهیمجموعه آریاهمراه و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی بزودی همکاری های گسترده خود را آغاز می کنند.
به گزارش نودادنیوز، صبح امروز مهندس حسین گلستانی فر، مدیرعامل آریاهمراه و دکتر محمد صادق بیجندی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی با یکدیگر دیدار و بر آغاز همکاری های دوجانبه تأکید کردند.
در این نشست، مهندس حسین اسپنانی (مدیرعامل شرکت سروش همراه) ، مهندس الهام مقدم (معاون برنامه ریزی راهبردی آریاهمراه) ، سهیل دادخواه (سرپرست اداره کل نظارت و گسترش مراکز آموزشی جهاددانشگاهی) ، احمدحسین سلگی (مدیرکل دفتر نیازسنجی و پروژه‌یابی آموزشی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی) و عبداله تقی‌پور( سرپرست گروه نیازسنجی و پروژه‌یابی آموزشی دفتر نیازسنجی) نیز حضور داشتند.
در این نشست مقرر شد از ظرفیت نخبگان جهاد دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان تابعه برای انجام بهینه پروژه های آریاهمراه استفاده شود.
همچنین در خصوص ارتقای توانمندی پرسنل مجموعه آریاهمراه با استفاده از ظرفیت های آموزشی جهاد دانشگاهی نیز بحث و تبادل نظر شد.
از جمله مباحث دیگر این جلسه،راه اندازی آکادمی آریا بود که مقرر شد از تجارب معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی در این خصوص استفاده شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها