17:04:03 1400/2/28

نشست مدیریت صادرات دانش بنیان با حضور هیأت تجاری - فناوری کردستان عراق

نماینده آریاهمراه و سروش همراه: پیشنهاد راه اندازی مرکز داده در سلیمانیه قابل بررسی استنشست مدیریت صادرات دانش بنیان با پذیرش یک هیأت تجاری  - فناوری از کردستان عراق در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش نودادنیوز، در این همایش که شماری از شرکت های دانش بنیان حضور داشتند، فرصت های سرمایه گذاری در کردستان عراق با استفاده از خدمات این شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده شرکت دانش بنیان آریاهمراه در این نشست با اشاره به خدمات و فعالیت های گسترده و متنوع این شرکت در حوزه های راه اندازی مراکزداده،اینترنت اشیا،هوشمندسازی،امنیت سایبری و ... از برخی سیاست های جدید این شرکت که مبتنی بر حضور در بازارهای بین المللی است،سخن گفت.

در پایان این توضیحات،نماینده هیات عراقی از نماینده شرکت آریاهمراه پرسید که آیا آریاهمراه حاضر به راه اندازی مرکز داده در کردستان است یا خیر که وی در پاسخ گفت: با بررسی ابعاد پروژه سرمایه گذاری و میزان مشارکت طرفین بهتر می توان در این خصوص تصمیم گرفت.

در این نشست نمایندگان شرکت های صنایع ارتباطی آوا،موننکو ایران،واف،پویان صنعت و ... خدمات شرکت های متبوع خود را تبیین و فرصت های سرمایه گذاری در کردستان عراق را بررسی کردند.

لازم به ذکر است فرشاد جعفرپور،مدیر مرکز تجاری ایران در سلمانیه،صابر محمد،رییس هیأت مدیره مرکز تجاری ایران در سلمانیه و و شیخ سامان،کارگزار گمرکی این شرکت، اعضای هیأت عراقی را در این نشست تشکیل می دادند.

مدیر مرکز تجاری ایران در سلیمانیه: روی اکثر این پروژه ها می توان سرمایه گذاری کرد

مدیر مرکز تجاری ایران در سلیمانیه عراق گفت: هدف ما از حضور در این نشست توسعه صادرات و گسترش روابط تجاری بین دو کشور ایران و عراق و به خصوص اقلیم کردستان است.

فرشاد جعفرپور افزود: ما به عنوان کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین کارگزار معاونت علمی ریاست جمهوری در عراق حضور یافته ایم تا ارائه خدمات شرکت های دانش بنیان را در این کشور تسهیل کنیم.

وی ادامه داد: بیشتر خدمات و پروژه هایی که در این نشست مطرح شد قابلیت اجرایی و سرمایه گذاری در کردستان عراق را دارا هستند.

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها