14:29:02 1400/1/30

آریاهمراه – ایرانسل؛ یک داستان قدیمیهر جا سخن از زیرساخت ایرانسل و مرکز داده این اپراتور بزرگ کشور است، نام آریاهمراه نیز به میان می آید.

آریاهمراه یکی از وندورهای اصلی ایرانسل است.شرکتی که طی 15 سال اخیر خدمات موثری به ایرانسل داده و تمدید پی در پی قرارداد "خدمات مدیریت شده" یکی از مهمترین پروژه های مرکز داده کشور، حکایت از رضایت مشتری است.آریاهمراه در سه مناقصه اخیر بعضا رقبای بزرگی را کنار زده است.

همکاری آریاهمراه و ایرانسل از سال 85 آغاز شد.

گام اول، اجرای فاز نخست پروژه‌ سیستم اطلاعاتی مرکز داده‌ شماره‌ی یک شرکت ایرانسل بود. آریاهمراه در این پروژه، همه‌ مراحل طراحی، تأمین، تجهیز، نصب و راه‌اندازی بزرگ‌ترین مرکز داده کشور را به عهده گرفت و آنرا در زمان مورد نظر با موفقیت به انجام رساند.

در پی این موفقیت، در اوایل سال 1386، شرکت ایرانسل، کلیه‌ امور مربوط به مدیریت، نگهداری، توسعه و راهبریِ مرکز داده‌ شماره‌ یک و نیز تأسیس مرکز داده‌ شماره‌ دو را در قالب قرارداد "خدمات مدیریت‌شده" برای پنج سال به شرکت آریاهمراه واگذار کرد که این قرارداد در اواخر سال 1390، در پی مناقصه و رقابت با شرکت‌های بین‌المللی Huawaei از چین و Tek Mahindra از هند، مجدداً برای دو دوره‌ پنج‌ساله تمدید شد.

خدمات آریاهمراه به ایرانسل در این حوزه چنان موثر و مقبول بود که عنوان بهترین پیمانکار شرکت MTN در سال های 2015،2014،2013 و 2016  را کسب کرد.

خدمات یکپارچه مدیریت ، نگهداری و تامین تجهیزات سخت افزاری زیرساخت ایرانسل،نگهداری و مانیتورینگ مراکز داده و نظارت بر جزییات فعالیت های کلیه سایت های اصلی ایرانسل در کشور، مدیریت و خدمات یکپارچه میز خدمات، نگهداری و توسعه سیستم CRM بخش کسب و کار سازمانی ایرانسل و ... تنها نمونه هایی از خدماتی است که آریاهمراه به ایرانسل ارائه می دهد و این همکاری در سایر حوزه ها نیز گسترش یافته است.

ایرانسل اخیرا نگهداری از زیرساخت برق خود را نیز به آریاهمراه سپرده تا مهر تأییدی بزند بر کارایی و عملکرد این شرکت بزرگ حوزه IT  و ICT کشور.

قصه همکاری آریاهمراه و ایرانسل همچنان ادامه دارد؛ شرکت های کارآمد به خوبی یکدیگر را پیدا می کنند...

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها