11:42:27 1398/5/20

کریمی ماشین لوکس و ویلای لواسان را فروختدر دنيای فوتبال خيلی ها می آيند، محبوب و اسطوره می شوند و خيلی هم بی سر و صدا از مستطیل سبز خداحافظی می کنند و در نهایت فراموش می شوند.

به گزارش نوداد نیوز، در این میان بازیکنانی هستند که فراتر از مستطیل سبز ماندگاری دارند یکی از این بازیکنان علی کریمی است.ستاره ای که با وجود چندین سال پس از خداحافطی از فوتبال هنوز هم محبوب است.

چهره ای منحصر به فرد که در فضای مجازی نیز حضور فعال دارد و به کوچکترین مسائل روز کشور واکنش نشان می دهد و بسیاری از افراد او را به لحاظ صراحت بیان به ناصرحجازی تشبیه می کنند.

حالا این روزها که مردم با مشکلات اقتصادی شدیدی دست و پنجه نرم می کنند شماره 8 محبوب احساس مسئولیت بیشتری می کند و خودوری گران قیمت خود را که بسیار هم به آن علاقه مند است (bmw) فروخته و یک ماشين مزدا 3 خريده است. كريمی در حال فروش ويلای لواسان خودش است تا آپارتمانی كوچك تر در تهران تهيه كرده و در آن زندگی کند.

دوستان کریمی ازجادوگر می پرسند چرا؟ جواب علی كريمی اما جالب تر است.او می گوید:اين روزها اغلب مردم با مشکلات زندگی را می گذرانند و از من توقع دارند که مثل بقیه باشم به همین دلیل تصمیم گرفتم وبلای لواسان را بفروشم.

3
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها