13:33:31 1398/10/24

شماره 10 پرسپولیس برای استوکس کنار گذاشته شدديروز خبر رسيد آنتوني استوكس به احتمال خيلي زياد آخرين خريد پرسپوليس در نقل و انتقالات زمستاني خواهد بود.

به گزارش نوداد نیوز، گویا نماينده باشگاه پرسپوليس برای مذاكره و توافق با آنتونی استوكس به كشور امارات و شهر دبی مسافرت كرده و به توافقات نهايی رسيده است.

اما مصاحبه های اخير از سوی باشگاه تراكتور مبنی بر فسخ غيرقانونی استوکس سبب شد پرسپولیسی ها دست به عصا جلو بروند. این ادعا در حالی مطرح می شود که استوكس بعد از جدايی از تراكتور راهی تيم آدنااسپور تركيه شد اما با تمام این موارد، مسئولان باشگاه پرسپولیس برای اينكه مشكلی ايجاد نشود تمام زوايای حقوقی جذب اين بازيكن را بررسی كردند.

ديروز يكي از دست اندركاران باشگاه پرسپوليس مدعي شد: هر باشگاهي براي جذب بازيكن بايد در سيستم TMS درخواست انتقال را مطرح كند و اگر بازيكني در اين سيستم دچار مشكل باشد كاملاً مشخص است.نكته دوم اين كه طبق قوانين فيفا اگر بازيكنی مرتكب فسخ غيرقانونی شده باشد باشگاهی كه اين بازيكن را جذب كرده دچار مشكل نمی شود بلكه بازيكن خطاكار تنبيه مي شود كه يا با جريمه نقدي رو به رو مي شود يا محروميت.

نكته سوم اين كه استوكس به دليل عدم پرداخت مطالباتش از باشگاه تراكتور اقدام به فسخ كرده كه ظاهرا در قراردادش بندی بوده كه می توانسته اقدام به اين كار كند.با وجود همه اين موارد باشگاه پرسپوليس براي اينكه مشكلي بابت جذب اين بازيكن ايرلندي پيدا نكند، به دنبال رفع همه موارد قانوني است. نكته جالب آنكه پس از مازاد شدن فرشاد احمدزاده پيراهن شماره 10 پرسپوليس نيز به آنتونی استوكس اسكاتلندي پيشنهاد شده است.

4
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها