13:59:07 1398/5/31

بازیگر فیلم «وودی آلن»: این مرد یک شکارچی جنسی نیستپس از اعتراضات فراوان به «جینا گرشون» برای همکاری با «وودی آلن» در فیلم جدیدش، این بازیگر هالیوودی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد که بررسی‌های بسیاری در این باره انجام داده‌ام و می‌توانم با وجدان راحت بگویم که از همکاری با «آلن» بسیار خوشحالم. 

«جینا گرشون» یکی از بازیگران فیلم جدید «وودی آلن» با نام «جشنواره ریفکین» است که در شهر سن‌سباستین اسپانیا مقابل دوربین رفته است و  با بازی «کریستوفر والتز» بازیگر برنده اسکار، «والاس شاون»، «النا آیانا» و «لوئی گارل» بازیگر فرانسوی همراه است و در اخرین روزهای فیلمبرداری قرار دارد. 

«جینا گریشون» در پاسخ به سیل انتقادهایی که در صفحه اینستاگرامی او برای همکاری با «وودی آلن» منتشر شده، نوشت: فکر نمی‌کنم این حقیقت داشته باشد. شما واقعا باید تمام تحقیقات را انجام دهید و همه مقالات را پیش از باور کردن این اتهام‌ها و مطالعه کنید و تنها بر اساس ادعاهای دیگران تصمیم نگیرید.من بررسی‌های زیادی انجام داده‌ام و با وجدان راحت می‌توانم بگویم که از همکاری با «وودی آلن» خوشحالم و این مرد یک شکارچی جنسی نیست. 

در سال ۱۹۹۲، «دیلان فارو» دخترخوانده «وودی آلن»، او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد و اگرچه تحقیقات مدرکی برای اثبات گناه «آلن» پیدا نکرد اما وی نزدیک به سه دهه است که با این اتهامات رو به رو است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها