10:56:45 1397/8/17

آلگری: باید در نیمه اول 4 گل به منچستر می زدیمسرمربی یوونتوس مثل رونالدو اعتقاد دارد که تیمش می توانسته 4 بر صفر منچستریونایتد را شکست دهد.

به گزارش نوداد نیوز، آلگری در کنفرانس خبری حضور یافت.

نتیجه: شکست ناامید کننده ای است، چراکه خیلی خوب بازی کردیم. ما باید روی ضربات نهایی بهتر کار کنیم، چراکه تا اینجای کار نتوانسته ایم بازی را که در اختیارمان بوده راحت تمام کنیم.

ضربات آزاد: می دانستیم با حضور فلینی باید از دادن ضربات آزاد به آن ها اجتناب کنیم، اما این فصل خیلی این اتفاق می افتد و ضربات آزاد زیادی به حریفان می دهیم. تنها راهی که منچستریونایتد می توانست به ما گل بزند، ضربات آزاد بود و ما هم دو موقعیت عالی به آن ها دادیم. 

درس از شکست: با این وجود، هنوز هم تیم اول هستیم. یک پیروزی و یک شکست مقابل منچستریونایتد، قابل درک است، حتی اگر به روند بازی هم نگاه نکنیم. این شکست در بلند مدت به ما کمک می کند، یاد می گیریم در این مواقع خودمان را به خواب نزنیم.

شیوه برد منچستر: منچستر در لیگ برتر هم 80 دقیقه بازی نکرد و در نهایت بازی را برد، با شرایطی مشابه دیدار امشب. به تیمم بابت عملکرد خوبی که داشت تبریک می گویم. فرصت خوبی برای رسیدن به مرحله بعد داشتیم که آن را از دست دادیم، اما عملکردی خوب که نتیجه ای به دنبال نداشته باشد، چندان ارزشمند نیست.

گل رونالدو: گل رونالدو فوق العاده بود، اما فراموش نکنیم که ما می توانستیم نیمه اول 4-0 به رختکن برویم. در فوتبال برد و باخت وجود دارد، خبر خوب این است که بازی را باختیم که اهمیت کمتری داشت. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها