12:56:46 1397/11/16

یک حاشیه عجیب در استقلال / روایت آذری از کوتاه شدن موهایش توسط کاپیتان!رضا آذری بازیکن جوان استقلال با انگیزه زیادی تمریناتش را ادامه می دهد.

به گزارش نوداد نیوز، آذری درباره وضعیت این روزهای استقلال می گوید: از زمانی که از ترکیه برگشتیم با فشار تمرینات را ادامه دادیم و فقط باید سر تمرین باشید تا متوجه شوید چه رقابتی میان بازیکنان وجود دارد، چون در هر پست چند بازیکن خوب و آماده داریم که همگی در تلاش هستیم تا خود را به کادر فنی ثابت کنیم.کریمی و شجاعیان برگشته اند و در اوج آمادگی هستند و فکر می کنم شفر تیم را با قدرت به لیگ باز می گرداند.

آذری درباره بازی مقابل پیکان می گوید: پیکان با حضور حسین فرکی تیم خوبی شده اما استقلال هدفش قهرمانی در لیگ برتر است و ما باید فرض را بر این بگذاریم پرسپولیس و پدیده امتیاز از دست دهند بنابراین باید با برد در این بازی خودمان را به صدر نزدیک کنیم.

آذری که به تازگی موهایش را کوتاه کرده است و سوژه رسانه ها شده در این باره توضیح می دهد: آقا فرهاد از من خواست موهایم را کوتاه کنم و من این کار را انجام دادم اما ظاهرا کافی نبود، آقا فرهاد گفت اگر کوتاه نمی کنی ایرادی ندارد بزن بالا تا جلوی دیدت را نگیرد در نهایت آقا سید گفت خودم برایت کوتاه می کنم و با موافقت من این کار را انجام داد.الان از کوتاه کردنش ناراحت نیستم همه موهای سرم فدای سر کاپیتان من. دنبال موفقیت تیم هستم فقط، نه مسائل دیگر.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها