14:12:09 1398/9/6

یحیی این فصل به پرسپولیس نمی آید!ضعف گابريل كالدرون سرمربی آرژانتينی پرسپوليس طی هفته های گذشته كلي شايعه و دردسر براي پرسپوليس درست كرده است.

به گزارش نوداد نیوز، كالدرون جدا از آنكه نتيجه نمی گيرد، خودش هم فردی كاملاً جنجالی است كه با رفتار و مصاحبه هايش، انرژی را از تيم می گيرد و هواداران هم نسبت به او موضع سختگيرانه ای دارند.

كالدرون يك مربی خلاق با تاكتيك های گسترده و متعدد نيست. او با سيستم خطی عادي فوتبال بازی مي كند و در واقع تیمش با خلاقیت فردی بازیکنان نتیجه می گیرد نه تاکتیک های سرمربی.همين وضعيت، كار كالدرون در پرسپوليس را سخت كرده و او بايد منتظر روزهای دشوار هم باشد. حتی برخی می گويند نمی توان انتظار داشت كالدرون تا پايان فصل در جمع سرخپوشان بماند زيرا عملكرد ضعيف او در گام نخست، باعث شد تا هواداران پرسپولیس در هفته دهم لیگ نام برانکو را روی سکوها فریاد بزنند.

به نظر می رسد پرسپولیس فصل را با کادرون به پایان نمی رساند و شاید با فشار هواداران اخراج شود.انصاری فرد خوب می داند با ادامه این روند نوبت به حیاکن رهاکن خودش نیز می رسد و دیر نیست روزی که او نیز مورد غضب سکوهای سرخ قرار گیرد؛اتفاقی كه اين مدير به هيچ عنوان انتظارش را ندارد.

با اين حساب جدايی كالدرون قطعی است مگر آنكه معجزه ای رقم بخورد و از اين به بعد، پرسپوليس با گل های فراوان، حريفانش را از پيش رو بردارد. اگر اين اتفاق رخ ندهد کادرون خيلی زود بايد خود را مهيای خداحافظي با هواداران كند.

در این میان از چند نام به عنوان جانشینان کالدرون یاد می شود.علی دایی که با توجه به ماجراهایش با انصاری فرد بعید است سمت پرسپولیس دیده شود. برانکو که تقریبا حضورش در تیم ملی محرز است و یحیی گل محمدی که ابتدای فصل قرار بود سرمربی پرسپولیس شود. اما فرهاد حميداوی با گل محمدی تماس گرفت و به او يادآوری كرد با باشگاه شهرخودرو قرارداد دارد و تحت هيچ شرايطی اجازه جدايی نمی دهد. گل محمدی چند باری اصرار كرد اما به بن بست رسيد و نتوانست جدا شود.او حالا بعد از 11 هفته، تيمش را در صدر جدول رده بندی نشانده آنهم در شرايطي كه بدون ترديد بودجه تیمش حتی نصف سپاهان، تراكتور، پرسپوليس و استقلال هم نمی رسد!

یکی از نزدیکان گل محمدی در این خصوص می گوید: يحيی می داند نزديك شدن به پرسپوليس لیگ نوزدهم، شبيه به بازی كردن با آتش است. به همين علت، ديگر تجربه تلخ گذشته را تكرار نمی كند. او حالا در مشهد بهترين شرايط ممكن را دارد و با يك تيم ارزان كه خودش بسته،صدرنشين است. چرا بايد اين تيم را رها كند و به پرسپوليس بحران زده بيايد؟ او فصل را همين جا و روی نيمكت شهرخودرو به پايان می رساند و وقتی به پرسپوليس می آيد كه خودش تيم را بسته باشد. او در مشهد به شدت محبوب است و هر عنوانی كه به دست بياورد، مورد ستايش قرار می گيرد. چرا بايد در حال حاضر به پرسپوليس برود؟

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها