09:40:02 1399/5/26

گواردیولا: سرانجام یک روز طلسم یک چهارم نهایی را می شکنیمپپ گواردیولا باز هم ناکام بزرگ لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت.

منچسترسیتی و لیون در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 3-1 تیم فرانسوی خاتمه یافت. پپ گواردیولا در چهارمین فصل هدایت منچسترسیتی نیز از رسیدن به مرحله نیمه نهایی ناکام ماند.

پپ گواردیولا پس از بازی در مصاحبه با BT Sport گفت:وقتی بازیکنان به باشگاه برگردند، از آنها حمایت خواهیم کرد. گاهی اوقات باید برخی از طلسم ها را شکست. تیم طی سالیان اخیر شایسته [رسیدن به نیمه نهایی] بود. شاید یک روز سرانجام این شکاف را پر کنیم.

موقعیت هدر رفته از سوی رحیم استرلینگ؟ این موقعیت ها را باید گل کنید تا به بازی برگردید و کار به وقت اضافه بکشد. گل نشد و در عوض گل سوم را خوردیم و کار یکسره شد. موقعیت های بیشتری نسبت به حریف داشتیم و شوت های بیشتری زدیم.

کارهای خوب زیادی انجام دادیم اما کافی نبود. اشتباهات زیادی در محوطه جریمه حریف مرتکب شدیم و در زمان حمله فاقد سرعت کافی بودیم. در 20-25 دقیقه ابتدایی نیمه اول در حملات، سرعت کافی نداشتیم و در یافتن فضاهای خالی به مشکل خوردیم. نیمه دوم خوب بود و واقعا حس کردم که از حریف بهتر بودیم. برای موفقیت در این رقابت ها باید کاملا بی نقص و عالی باشید. امشب اینطور نبودیم.

سرانجام یک روز طلسم یک چهارم نهایی را می شکنیم و به نیمه نهایی می رویم. نمی خواهم در مورد کمک داور ویدیویی صحبت کنم چون اینطور به نظر می رسد که به دنبال بهانه هستم. علت باخت ما این بود که در لحظات کلیدی، انتخاب های اشتباهی انجام دادیم و به اندازه کافی خوب نبودیم.

پپ گواردیولا از زمان ترک بارسلونا موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا نشده است. دلیل این موضوع از او در کنفرانس خبری پرسیده شد و سرمربی سیتیزن ها گفت:

فقط می توانم بگویم همینطور است که می گویید!

وضعیت بد بارسلونا پس از شکست مقابل بایرن مونیخ؟ بارسلونا باشگاه بزرگی است. مثل همیشه راه حلی پیدا می کنند و برمی گردند. آنها شرایط را تحلیل می کنند و حتما به راه حلی می رسند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها