11:17:25 1399/7/13

گواردیولا: با ماراتنی از مسابقات روبه رو هستیم/ فوتبال مثل عطر استشب گذشته منچسترسیتی مقابل لیدزیونایتد در لیگ برتر یک  بر یک متوقف شد اما پپ گواردیولا ابراز رضایت از تیمش داشت.

او در نشست خبری اظهار داشت: این فوتبال درست و حسابی نیست چون هیچ تماشاگری روی سکوها ننشسته است. به بازیکنانم افتخار می کنم که با شور و هیجان بازی می کنند. به اینجا می آیند و از چند سال قبل در بالاترین سطح ظاهر شده اند.

پپ ادامه داد: در هر بازی بهترین نمایش خود را ارائه می کنیم. حتی وقتی هم که مقابل تیمی مثل لیدز با مارچلو بیلسا، مربیش قرار می گیریم، بیشتر کار و تلاش می کنیم. لیدز تیمی فوق العاده است. همانگونه که همه تیم های بیلسا عالی بوده اند.

گواردیولا در مورد تیمش عنوان کرد: ما قبل از شروع فصل تمرینات آماده سازی عادی نداشتیم. با مشکلات زیادی دست به گریبان بودیم اما اینجا هستیم و می جنگیم. مسلم است که هنوز با شرایط تیمی که پیشتاز لیگ برتر باشد، فاصله داریم. باید شروع به کسب برد کنیم.

وی افزود: اکنون ماراتنی از مسابقات متعدد در جام های مختلف شروع می شوند اما این شرایط برای همه هم وجود دارد. فوتبال مثل عطر است. یعنی وقتی برنده می شوی، بوی خوبی می دهی. وقتی هم که می بازی، بوی ناراحت کننده ای دارید.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها