20:30:01 1399/8/30

گواردیولا انتقال مسی به سیتی را انکار نکردفرداشب در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فوتبال اروپا منچسترسیتی با هدایت پپ گواردیولا به مصاف تاتنهام مورینیو می‌رود.

سرمربی سیتیزن‌ها در نشست خبری پیش از این بازی در خصوص این بازی، تمدید قرارداد و وضعیت لئو مسی صحبت کرد.

گواردیولا در خصوص ستاره آرژانتینی گفت: مسی بازیکن بارسلوناست. اگر نظر من را می‌خواهید این است که احترام بسیار زیادی به آن باشگاه قائلم زیرا به من چیزهای زیادی بخشیده است. پس بنابراین می‌خواهم که مسی در آنجا فوتبالش را تمام کند.

وی ادامه داد: من نمی‌دانم چه چیزی در ذهن مسی است، او بازیکن کنونی بارسلوناست و پنجره نقل و انتقلات در ماه ژانویه (دی ماه) برگزار می‌شود. تنها چیزی که در ذهن ما می‌گذرد همین موضوع است.

سرمربی منچسترسیتی در خصوص وضعیت لیگ برتر انگلیس گفت: من در حال حاضر به کسب جام نمی اندیشم. خیلی عالی می‌شود که ما قهرمان شویم ولی چنین چیزی بسیار سخت است. می‌خواهیم هر هفته به بازی‌ها فکر کنیم و شغل خودمان را به خوبی انجام دهیم.

با صحبت‌های سرمربی منچسترسیتی، فرناندینیو و نیتان آکه در بازی مقابل تاتنهام حضور نخواهد داشت.

پپ در خصوص وضعیت بازیکنانش گفت: آگوئرو این هفته تمرین کرده و امروز نیز استرلینگ به تمرینات ما بازگشت.

پپ در خصوص تمدید و ماندن در باشگاه منچسترسیتی گفت: یکی از صحبت‌های من با شیخ مبارک در خصوص همین مسئله بود. باشگاه مخصوصا امسال سال سختی را پشت سر می‌گذارد. آنها به من نشان دادند که این باشگاه برای چه اهمیتی دارد. پس از مذاکره با شیخ به این نتیجه رسیدم که 2 سال دیگر در این باشگاه بمانم.

وی در خصوص درخشش فیل فودن در تیم ملی انگلیس و فران تورس در تیم ملی اسپانیا گفت: روبن دیاس نیز در تیم ملی پرتغال 2 گل به ثمر رساند و چقدر هم خوب بود. بسیار عالی است که بازیکنانت در تیم ملی‌ نیز می‌درخشند. فران تورس عملکردی بی‌نظیر داشت و برای فیل فودن نیز خیلی خوشحالم که عملکردی عالی از خود به جا گذاشت.

وی در خصوص بازی سخت مقابل تاتنهام نیز گفت: اعداد و ارقام در خصوص آمادگی‌ این تیم صحبت می‌کنند. آنها مقابل وستهام و نیوکاسل امتیاز از دست دادند و اگر این امتیازها از دست نمی‌رفت تصور کنید اکنون آنها کجای جدول ایستاده بودند. به نظرم آنها مدعی قهرمانی جزیره هستند زیرا فوق‌العاده عمل کردند و از درخشش از 4 و 5 سال پیش با مائوریسیو پوچتینو آغاز شده است.

پپ ادامه داد: ما نیز بهتر شده‌ایم. برخی از بازیکنان ما در دسترس نیستند که این مسئله ما را اذیت می‌کند. نیتان آکه هم هنوز شرایط بازی پیدا نکرده است.

پپ در خصوص بازگشت بازیکنان به ورزشگاه‌ها نیز گفت: من دوست دارم در خصوص این مسئله به چیزی که متخصصین می‌گویند گوش بدهم نه سیاست‌مداران، ما می‌خواهیم آنها به ورزشگاه بازگردند همانطور که می‌خواهیم رستوران‌ها و سینما باز شوند. مردم در سراسر دنیا اوضاع خوبی با ویروس کرونا ندارند. واکسن نیز هنوز اینجا نیست و من نمی‌خواهم ریسک کنم. در بریتانیا هر روز تعداد کرونایی‌ها افزایش می‌یابد و من می‌خواهم دولت نیز به علم و متخصصین این حوزه گوش بدهد و در خصوص بازگشت طرفداران تصمیم گیرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها