18:23:34 1397/11/21

کار را برای خودمان سخت کردیم

گل محمدی: می ترسیدم بازی مساوی شودگل محمدی با برتری برابر استقلال خوزستان، در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی پدیده پس از پیروزی تیمش گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت های خوبی در نیمه اول داشتیم و توانستیم گل به موقعی هم بزنیم ولی کار را برای خودمان سخت کردیم چون نتوانستیم گل دوم را بزنیم.

دیدار با استقلال خوزستان: استرس بردن روی عملکرد بازیکنان ما تاثیر گذاشت ولی در مجموع فرصتی به حریف ندادیم. اینگونه بازی‌ها همیشه ترس آور است که به تساوی کشیده شود هر چند با این برد دلهای ما به هم نزدیک شد. خیلی خوشحالم از ۳ امتیازی که گرفتیم چون در بالای جدول ماندیم. استرس خیلی زیادی برای این ۳ امتیاز داشتم و باید بگویم استقلال خوزستان با وجود انتهای جدولی بودن خوب کار کرد و حتی مقابل سپاهان هم حقشان برد بود. به آنها تبریک می‌گویم ولی به هوادرانمان تبریک می‌گویم که در اولین بازی دور برگشت به این شکل از ما حمایت کنند و امیدوارم در ادامه راه مثل نیم فصل اول که بردهای متوالی داشتیم کار را ادامه بدهیم. ضمن آنکه به حمایت مسئولان شهر هم نیاز داریم.

گل نخوردن پدیده: ما در نیم فصل اول با همین شرایط کار را پیش بردیم. من دوست ندارم اعتمادم را نسبت به بازیکنانم از دست بدهم، باید این اعتماد ادامه دارد باشد ولی نیم فصل دوم خیلی سخت تر از نیم فصل اول است. فکر نمی‌کنم نسبت به بازیکنانم تا آخر فصل اعتماد نکنم و با جوان‌هایی که داریم کار را ادامه می‌دهیم.

اخراج گل محمدی: من آن صحنه را احساس کردم که خطا بوده و اعتراضم به همین موضوع بود. زدن یک گل تضمینی برای برد مانبود، اگر در آن صحنه ما گل می‌زدیم من اصلا استرس برد نداشتم، اگر آن صحنه خطا نبود باید از خورشیدی عذر‌خواهی کنم، من از تیم داوری هم تشکر می‌کنم و حتی بعد از بازی با او حرف زدم و گفت اگر آن صحنه خطا بود از داوری می‌روم!

وضعیت مهدیخانی: تا قبل از زدن گل خوب کار کرد ولی عطش او بعد از گل خوابید. با او حرف زدم و گفتم باید عطش بیشتری برای گلزنی داشته باشد. او جوان است و باید بیشتر تمرین کند. البته ما صبری و نبی‌زاده را از جوان‌ها داریم و مطمئنا آنها اینده فوتبال مشهد خواهند بود.

استفاده از علی نعمتی به جای ناصحی: برنامه بازی ها به شکلی است که هر 4 روز بازی می‌کنند. برنامه ریزی ما هم به شکلی است که به بازیکنان فشار نیاید.امروز در دفاع چپ این فرصت به علی نعمتی داده شد و اکثر بازیکنان ما در یک سطح هستند. هر کدام از بازیکنان ما وظایف خود را می‌دانند و می‌توانند عملکرد بازیکن قبلی را جبران کنند. من از نعمتی راضی بودم.

جام حذفی و دیدار با پرسپولیس: الان زود است در مورد جام حذفی حرف بزنیم. بعد از این بازی فقط باید به نفت آبادان فکر کنیم. به هر صورت بازی کردن با پرسپولیس در جام حذفی در آزادی سخت است اما تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

گل محمدی در پایان در خصوص هم امتیاز شدن با پرسپولیس گفت: رقابت در بالای جدول سخت است و سپاهان هم مدعی است. تراکتورسازی و استقلال هم خوب تقویت شده اند و رقابت بین این 5 تیم بالای جدول است. زود است که بخواهیم در مورد مدعی بودن حرف بزنیم،اگر چه ما از نظر امکانات حرفی نداشته باشیم ولی از نظر فوتبالی جلوی این تیم ها خیلی حرف داریم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها