21:38:50 1398/6/1

گل محمدی: در نیمه اول توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیمسرمربی شهر خودرو در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، گل محمدی پس از پیروزی تیمش برابر پیکان گفت: اولین بازی لیگ برای ما خیلی خوب تمام شد نتیجه خوبی گرفتیم هرچند با سختی زیادی به دست آمد. برد خوبی بود در شروع مسابقات. هدف ما کسب سه امتیاز بود که با تلاش بچه ها به این مهم رسیدیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در نیمه اول توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم اما حریف سخت کوش بود و گرفتن سه امتیاز سخت بود ولی بچه ها خوب دفاع کردند اشکالاتی در نیمه دوم داشتیم به خصوص در انتقال توپ. خیلی راحت توپ ها را از دست می دادیم که باعث شد حریف فشار زیادی به ما بیاورد. بچه های ما در دفاع خوب ظاهر شدند. رحمتی نقش خوبی داشت و توانستیم از گل هایمان محافظت کنیم و امیدوارم در آینده این روند را ادامه بدهیم.

شرایط بازی: سیستم و نوع بازی ما ارسال از کناره‌ها است که باعث می‌شود موقعیت‌های زیادی برای مهاجمان به دست بیاید. با آمدن روح الله باقری تیم ما در خط حمله جان تازه‌ای گرفته است. نوع بازی‌ای که او انجام می‌دهد کار را برای مدافعان حریف سخت می‌کند. من خوشحالم که مهاجمان ما گلزنی‌ می‌کنند و امیدوارم این روند برای آنها ادامه داشته باشد، ضمن اینکه امروز روز سختی برای هافبک‌های ما بود.

جذب بازیکن: در این باره بارها صحبت کرده‌ام، اما بر اساس نیاز و بازیکنانی که از دست دادیم بازیکن گرفتیم. بازیکنان جدید نیاز دارند با هم هماهنگ شوند. از طرفی مصدومیت و ناهماهنگی باعث شده در قالب تیم شکل نگیرند، اما با بازی‌های بیشتر و تمرینات بیشتر جبران خواهد شد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها