23:38:09 1398/7/11

گل محمدی: برای پیروزی برابر پرسپولیس به میدان می رویمگل محمدی در خصوص دیدار تیمش برابر پرسپولیس صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، گل محمدی در خصوص جدال شهر خودرو با پرسپولیس گفت: پیش از برگزاری نشست به مسئولین هیات فوتبال اعلام کردیم که ساعت انتخاب شده برای برگزاری نشست با تمرین و جلسه آنالیز تداخل دارد و درخواست کردیم تا نشست خبری در ساعت ۱۴:۴۵ برگزار شود، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. روال همواره بر این اساس بوده که هیات فوتبال با هماهنگی ما به عنوان تیم میزبان، ساعتی را به خبرنگاران اعلام می‌‌کرد که با برنامه‌های ما با توجه به حساسیت روز پیش از مسابقه، هم‌خوانی داشته‌باشد.  به هر حال این حق گلایه برای ما محفوظ است که دوستان بدون توجه به زمان مطلوب برای تیم شهرخودرو خراسان، ساعتی نامناسب را برای کنفرانس خبری در نظر گرفتند. من همیشه برای خبرنگاران احترام ویژه‌ای قائل  هستم و همواره در تمامی نشست های خبری شرکت کرده‌ام. متاسفانه تداخل زمان تمرین و جلسه آنالیز با برگزاری نشست خبری باعث شد که نتوانم در خدمت اصحاب رسانه باشم‌.

* دیدار سختی مقابل پرسپولیس داریم. این تیم قهرمان ۳ فصل اخیر فوتبال ایران است و در هفته‌های اخیر نشان داده که با کالدرون هم یکی از تیم های خطرناک لیگ است.

* تیم ما نیز روز به روز شرایط ایده‌آل‌تری را پیدا می‌کند و امیدواریم فردا بتوانیم به بهترین شکل در مقابل پرسپولیس صف ‌آرایی کنیم.گرچه در بازی‌های قبلی نتایج خوبی گرفتیم اما از نظر کیفی به آن هماهنگی مدنظرم هنوز دست نیافته‌ایم که انشالله در بازی  های آینده شرایطمان بهتر می شود.

* خوشبختانه بعد از پیروزی مقابل نساجی شرایط خوبی داریم و امیدواریم بتوانیم به این روند خوب استمرار بخشیم. 

* با تلاش تیم پزشکی، مصدومان تیم نیز شرایط بازی را به دست آورده‌اند و برای فردا، محروم و مصدومی نداریم. با قدرت و انگیزه بالا به مصاف پرسپولیس خواهیم‌رفت و تنها دغدغه ما، تازه از بند مصدومیت رها شدن برخی از بازیکنان است. 

* امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی را از هر دو تیم شاهد باشیم و بازیکنانم با استفاده از فرصت‌ها بتوانند به پیروزی دست یابند. 

* در کنار مسائل فنی، بازی‌های بزرگ نیاز به مسائل انگیزشی است که امیدوارم با حمایت و حضور گسترده هواداران از این بابت نیز با خیال راحت وارد زمین شویم. برای رقابت با پرسپولیس به حضور تک‌تک هواداران خونگرم مشهدی و خراسانی نیاز داریم و با تلاش بازیکنان انشالله به پیروزی دست خواهیم یافت.

* از دست دادن پیشکوستانی ارزنده همچون جعفر کاشانی که بی‌شک یکی از باپرستیژ‌ترین‌ها در تاریخ فوتبال ایران بوده‌است، دردناک و غم‌انگیز است. امیدوارم قدر پیشکسوتان را در روزهایی که کنارمان هستند بدانیم و از تجارب ارزنده این عزیزان به نحو احسن استفاده کنیم. این ضایعه تلخ را به خانواده فوتبال تسلیت می‌گویم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها