19:34:39 1397/11/17

پنالتی پرسپولیس صحیح بود

گل محمدی: برای بازی دوستانه پول خواستند و ما نداشتیمگل محمدی پس از دیدار برابر پرسپولیس در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی پدیده پس از شکست برابر پرسپولیس گفت: بازی خوبی انجام دادیم  ما از فرصت هایمان استفاده نکردیم.متاسفانه یک پنالتی دادیم و گل خوردیم و  مشکلاتی داشتیم.

دیدار با پرسپولیس: در این بازی دچار اشتباه شدیم و پنالتی به حریف دادیم ودر ادامه با یک پاس اشتباه گل دوم را خوردیم و بازهم جریمه شدیم. پرسپولیس در بخش دفاع تمرکز خوبی داشت و ما هم از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم و باختیم.

لغو بازی دوستانه: یکی از مشکل های این بازی فاصله زیاد بین آخرین بازی دوستانه ما با این بازی بود که تقریبا ۱۸ روز بود بازی نکرده بودیم و همان طور که گفتم جمعه می خواستیم بازی کنیم که به دلیل نداشتن زمین آن بازی لغو شد. قرار بود آن بازی را در ورزشگاه امام رضا انجام بدهیم که مسئولان پول زیادی درخواست کردند ونتوانستیم بازی را انجام بدهیم ودر مشهد مشکلات زیادی داریم و زمین تمرین و بازی نداریم که اگر مسئولان کمک نکنند دچار مشکل می شود و فاصله بازی ها در نیم فصل دوم کم است و خیلی وقت نداریم بابت باخت امروز ناراحتی کنیم. باید تلاش کنیم به وضعیت خوبی برسیم و در دیدارهای آینده امتیازات لازم را بگیریم و در استفاده از موقعیت‌ها خوب عمل نکردیم و اگر بهتر کار می کردیم می توانستیم یک مساوی بگیریم.
گل های دریافتی: صحبتی که ما با بازیکنان داریم این است که در هر مسابقه برای بردن وارد میدان می شویم و علاقه ای به دفاع نداریم.البته در این نوع بازی ها باید مراقب حریفی مثل پرسپولیس باشیم و باید بیشتر تمرکز کنیم و این موقعیت ها را به حریف ندهیم و روی هر دو گل اشتباه کردیم.

ضعف پدیده: ما تا پشت محوطه جریمه خوب می آمدیم، آنجا باید درست تصمیم گرفته شود اما ما در این بخش امروز مشکل داشتیم. باید بهتر تصمیم می گرفتیم. هم روی ارسال ها و هم برای تصمیم گیری برای شوت‌زنی اشتباه عمل کردیم.

پنالتی پرسپولیس: سید علی امروز قضاوت خوبی داشت و کارشناسان باید صحبت کنند ولی فکر می کنم که داور تصمیمش درست بود و بازیکن ما اشتباه کرد و خودمان باعث شدیم آن اتفاق رخ بدهد و تمرکز خوبی در آن صحنه نداشتم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها