19:06:02 1397/12/23

6 داور کجا بودند که پنالتی ما را ندیدند

گل محمدی: باید برابر تراکتورسازی پیروز می شدیمسرمربی پدیده در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، گل محمدی پس از شکست برابر تراکتورسازی گفت: بازی یک طرفه ای را شاهد بودیم. از لحاظ فنی با کم و کاستی‌ها مستحق پیروزی بودیم و مساوی هم نه. جا دارد به بازیکنان مان تبریک بگویم که شجاعانه و بدون ترس از نام حریف بازی کردند.حق‌شان گرفتن امتیاز بود و از نظر من قهرمان واقعی لیگ این بازیکنان و تیم هستند. به تک تک آنها افتخار می‌کنم که بازی خوبی انجام دادند. تصممیات داوری هم متاسفانه به ضرر تیم ما بود و داور شجاعت خود را بیرون زمین جا گذاشته بود و واقعا ما را اذیت کرد.

اشتباهات داوری: گلی که خوردیم اشتباه داور بود، او امروز تحت تأثیر جو قرار داشت، دو بازیکن حریف باید اخراج می‌شدند و فکر می‌کنم حیدری خیلی ترسو قضاوت کرد، از او انتظار نداشتم که اینقدر با ترس سوت بزند. بازیکن حریف به کمک‌داور توهین کرد و من هم شنیدم، اما داور جرأت نداشت که او را اخراج کند. استوکس مهاجم تراکتورسازی هم بازیکن ما را بدون توپ زد و نمی‌دانم شش داور کجا را می‌دیدند؟ یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد و در مجموع داوری روز خوبی نداشت. 

دیدار با تراکتور: تیم ما امروز سراسر حمله بود، تراکتورسازی فقط یک کرنر زد که آن هم  گل شد که البته با اشتباه داور بود، امروز یکی از روزهای خوب مدافعان ما بود، نیمه دوم هم بازی کاملا یکطرفه بود و تراکتور حرفی برای گفتن نداشت. 

بیانیه ها علیه داوری پیش از بازی ها: این صحبت‌ها و بیانیه‌ها روی داور فشار می‌آورد و او را تحت تأثیر قرار می‌دهد و با این شرایط نمی‌تواند حق را به حق‌دار بدهند، این مشکلات در فوتبال ما وجود دارد و برخی خودشان را به ندانستن می‌دانند و هیچ‌گاه حل نمی‌شود. 

شرایط پدیده: تا اینجای کار هم نشان دادیم که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، هدف ما در شروع فصل این نبود که بالای جدول قرار بگیریم، بلکه رده‌های میانی مدنظر ما بود، اما شرایطی پیش آمد و بازیکنان به جایی رسیدند که فهمیدند می‌توانند کارهای بزرگتری هم انجام دهند. لیگ هنوز برای ما تمام نشده و برای تکمیل کار بزرگ خود وقت داریم و امیدوارم درنهایت به سهمیه برسیم.خود من نسبت به داوری با توجه به تغییر و تحولاتی که صورت گرفته خوشبینم اما امروز اشتباهات داوری متأسفانه تحت‌تأثیر جو و بیانیه‌های قبل از بازی بود و داور نتوانست آنطور که باید قضاوت کند.  ما هیچ توهین و حمله‌ای به داور نکردیم، کادر فنی ما همیشه احترام گذارده و می‌گذارد و خودم اصلا اجازه نمی‌دهم که کسی به داور توهین کند. 

تیم جوان پدیده: با توجه به نیازمان از بچه‌ها استفاده می‌کنیم، ما یک تیم جوان و باانگیزه هستیم و فرقی نمی‌کند چه کسی بازی کند یا نکند. صحبتی که با بچه‌ها داشتیم این بود که ما فقط باید پیروز شویم، خیلی هم خوب شروع کردیم، تراکتورسازی تحت‌تأثیر بازی خود ما قرار داشت و اجازه ندادیم به دروازه‌مان حمله کنند. در مجموع امروز یکی از بهترین بازی‌های تیم ما بود. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها