20:07:55 1398/1/23

دیدار استقلال و سپاهان مساوی می شد بهتر بود

گل محمدی: انگیزه و هدف بزرگی داریمسرمربی پدیده در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، گل محمدی پس از پیروزی برابر نفت مسجدسلیمان گفت:به نظرم بازی زیبایی از تیم ما شاهد بودیم. با توجه به وضعیتی که در جدول داشتیم گرفتن ۳ امتیاز هدف مان بود. حریف دفاع فشرده‌ای داشت ولی با سرعت دادن به بازی توانستیم به گل رسیدیم. بعد از آن کارمان راحت‌تر شد و توانستیم گل‌های بعدی را هم بزنیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تک تک آنها برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند و باید از هواداران هم تشکر کنم که ما را حمایت کردند.

ادامه راه: باید در ادامه مسابقات امتیاز بگیریم، کار دست خودمان است و اگرچه حریفان امکانات و نفرات خوبی را جذب کرده‌اند اما ما هم انگیزه زیادی داریم و تلاش مضاعفی به خرج می‌دهیم تا به هدفمان برسیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.  هفته آینده بازی سختی مقابل نساجی داریم. امیدوارم به هدفمان برسیم و بتوانیم در جایگاهی که در شأن هواداران ما است قرار بگیریم.

قضاوت داور: در مجموع کرمانشاهی و تیم داوری امروز قضاوت خوبی داشتند به خصوص اینکه بازی فیزیکی و درگیرانه بود البته در صحنه‌ای که مرادمند کارت زرد گرفت دور بودم ولی اکنون در بازی حساس با نساجی این بازیکن خوبمان را نداریم.

تنش های آخر بازی: مسأله خاصی نبود فشار بازی زیاد است و این اتفاقات در فوتبال طبیعی است.

پیروزی استقلال برابر سپاهان: نتیجه مساوی دو تیم برای ما بهتر بود و فاصله امتیازی‌مان را با این تیم‌ها کمتر می‌کرد اما کار دست تیم خودمان است و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم، سپاهان و استقلال هر دو تیم‌های خوبی هستند اما ما انگیزه و هدف بزرگی داریم و باید برای آن بجنگیم تا خوب نتیجه بگیریم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها