15:38:36 1397/8/6

گلایه "ریز" رضا رشیدپور از عادل فردوسی پوررضا رشیدپور در برنامه امروز حالا خورشید عادل فردوسی پور را روی خط آورد تا بعد از حرفهای علی فروغی، مدیر شبکه سوم، او نیز طوری حرف بزند که داستان حاشیه ای نود جمع شود اما اینگونه نشد و عادل آن طور حرف نزد که همه چیز ختم به خیر شود.

شاید به همین خاطر است که رضا رشیدپور با انتشار پستی از عادل گلایه "ریزی" کرده است.

او نوشته: "برنامه نود و عادل فردوسی‌پور عزیز و مخاطبان گرانمایه‌اش آنقدر برایم اهمیت داشت که تمام اندک توانم را به کار بگیرم تا این ماجرا به خوبی تمام شود.

علیرغم اینکه دوشنبه شب مشغول ضبط یک بخش جدید برای برنامه بودم و متوجه پخش نشدن نود نشدم اما پس از اطلاع در اولین ساعات بامداد با جناب فروغی تماس گرفتم و به ایشان عرض کردم که شفاف سازی کنند و توقع نداشته باشند که «حالا خورشید» وارد موضع‌گیری یک طرفه در حمایت از تصمیم شبکه بشود.

در گفتگوی امروز هم تلاش کردم که سوتفاهم بوجود آمده به نحو مناسبی حل شود. مدیر محترم شبکه هم اعلام کردند که نود ادامه پیدا می کند و خوشبختانه اصرار من برای پخش ویژه برنامه نود برای بازی پرسپولیس و قبل از شنبه آینده را هم پذیرفتند. چون بنا بود به دلیل تقارن با عزاداری اربعین این هفته هم نود نداشته باشیم.

ای کاش عادل هم در پایان به اختلاف ها و سوتفاهم ها تاکید نمی کرد. من همه تلاشم را کردم."

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها