16:27:12 1397/4/19

از آب معدنی 10 هزار تا قلیان 150 هزار تومانی

گزارشی ویژه از لاکچری ترین رستوران های چهره های ورزشیاین روزها بازار سرمايه گذاري چهره هاي سرشناس ورزش و هنر در بيزينس هاي متفاوت حسابي داغ است، بازاري كه در ميان چهره هاي ورزش به خصوص فوتباليست هاي سرشناس داغتر هم به نظر می رسد.

به گزارش نوداد نیور، يكي از مهم ترين بازارهاي سرمايه گذاري رستوران داري است و فعاليت در اين صنف تمركز چهره هاي سرشناس فوتبال ايران را به خود جلب كرده است، فعاليتي كه براي آنها چندان هم بد نشده چون درآمد فوق العاده اي براي اين عده داشته و باعث شده تا رستوران هايي كه آنها راه اندازي كردند جزو لاكچري ترين رستوران هاي پايتخت باشد. به همين بهانه نگاهي انداختيم به تعدادي از اين رستوران ها كه در آنها صورتحساب نهايي براي مشتريان دوبله صادر مي شود چون هم بايد پول يك وعده شام و ناهار را بپردازند هم ديدار با چهره هاي سرشناس و محبوب اين روزهاي مستطيل سبز يا حاشيه آن را!

آب معدني 10 هزار تومان

يكي از چهره هاي سرشناس فوتبال كه هنوز هم جزو ستاره های ليگ برتر در يكي از تيم هاي بزرگ است به تازگي رستوراني در شمالی ترين نقطه پايتخت راه اندازي كرده كه در همين مدت كوتاه به پاتوق اصلي جوانان لاكچري باز تبديل شده است. در اين رستوران فوتباليست معروف )كه با يكي از دوستانش شريك است( سرو يك آب معدني كوچ كبراي مشتريان فاكتوري 10 هزار توماني در پي دارد درست مثل خوردن يك وعده غذا كه هزينه اش دو تا سه برابر ساير رستوران هاي همان اطراف است! در رستوران مد نظر ستاره سرشناس ليگ برتر خوردن يك وعده كباب تابه اي هزينه اي بالغ بر يكصدهزار تومان دارد كه اين وعده غذايي جزو ارزان قيمت ترين غذاهاي سرو شده در اين رستوران قلمداد مي شود چون ساير غذاها از جمله كباب هاي رايج در سبد غذايي ايراني ها قيمتي بيش از يكصدهزار تومان دارد. در كل گفته مي شود اگر يك زوج براي صرف غذا گام به اين رستوران بگذارند براي تسويه حساب بايد نزديك به نيم ميليون تومان كارت بكشند!

اجاره 400 ميليون توماني

رستوران يكي ديگر از چهره هاي سرشناس فوتبال ايران در كنار لاكچري بودن هزينه هاي سرسام آوري هم دارد تا جايي كه شنيده مي شود ديزاين اين رستوران هزينه اي بالغ بر يك ميليارد تومان داشته، ضمن اينكه ملک اجاره شده نيز هر ماه هزينه اي بالغ بر چهارصد ميليون تومان روي دست اين چهره فوتبالي مي گذارد.البته اين هزينه ها با صورتحساب ها و منوي غذايي متفاوت اين چهره سرشناس نه تنها جبران م ش ود بلكه سودآوري نيز در پي دارد كه باعث شده تا او و شريكش به فكر راه اندازي شعبه دو رستوران خود در يكي از جاده هاي كوهستاني محله هاي توريستي اطراف پايتخت باشند.

منوهاي غذايي با ذائقه اي متفاوت

در يكي ديگر از رستوران هاي تازه راه اندازي شده در يكي از نقاط پر رفت وآمد در غرب پايتخت چهره سرشناس فوتبالي راه و روشي متفاوت از باقي افراد فعال در اين صنف در پيش گرفته تا جايي كه سرآشپزهايي از كشورهاي عرب زبان و همين طور هندي را استخدام کرده و به تهران آورد تا منوي غذايي جديدي در اختيار مشتريان خود قرار دهد. نكته جالب اينكه غذاهاي سرو شده توسط رستوران اين چهره فوتبالي محبوب قيمت هاي فوق العاده بالايي درست مثل كيفيتي كه دارند، در فاكتور و صورتحساب مشتريان به ثبت مي رسانند تا جايي كه چند ساعت حضور در ميزهاي اين رستوران غيرايراني براي صرف يك وعده غذايي براي يك خانواده سه تا چهار نفره بين نيم تا يك ميليون تومان هزينه در پي دارد.

قليان 150 هزار توماني

در كنار تنوع غذايي و محيطي متفاوت با ديزاين هاي روز، چهره هاي فوتبالي قليان هم سرو مي كنند. رستوران يكي از چهره هاي فوتبالي قليان را با قيمتي گزاف در اختيار مشتريان قرار مي دهد به نحوي كه استفاده يك ساعته از قليان هزينه اي بالغ بر 120 تا 150 هزار تومان بر اساس نوع تنباكوي مصرفي براي مشتريان در پي دارد.اين چهره سرشناس كه خود نيز در ميان فوتبالي ها در كشيدن قليان زبانزد است اين بار يك گام جلو رفته و قليان هايي كه در رستوران سرو مي كند را از خارج سفارش داده و تهيه كرده كه بعضا اين قليان ها طعم هاي متفاوتي نيز دارد و ديگر كار از قليان عربی هم گذشته است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها