14:06:04 1398/3/22

من خرابه ها را آباد می کنم

گرشاسبی: هر كجا به هم مي ريخت، مديريتش را به من می دادند!در خبرها آمده است اعضای هیئت مدیره سابق پرسپولیس ممنوع الخروج شده اند و این خبر هیاهوی عجیبی در فضای مجازی ایجاد کرده است.

به گزارش نوداد نیوز، حمید رضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در این خصوص می گوید: نگران هیچ چیز نباشید دیگر از این بدتر که نمی شود.از یک طرف می گویند پرسپولیس دولتی نیست اما از طرف دیگر هیئت مدیره را دولت منصوب می کند و با این اسم که مدیر دولتی هستم برکنارم کردند.آنها من را از لیست هیئت مدیره کنار گذاشتند.حالا بابت بدهی مالیاتی که اصلا به من ربطی ندارد ممنوع الخروج شده ام و برای این مشکل با کسی تماس نمی گیرم تا مثلا بیایید مشکلم را حل کند. آخرش این است که یک آپارتمان دارم و آن هم فدای سر هواداران پرسپولیس.

گرشاسبی ادامه می دهد: از روزي كه باشگاهي به اسم پرسپوليس تأسيس شد تا امروز 68 ميليارد تومان بدهي به ماليات بدهی داشته که علی الراس است. یعنی گزارش مالی به مالیات داده نشده و اینها هم برای خودشان یک عددی را نوشته اند. نه من و نه مدیران سابق باشگاه هیچ تاثیری روی این رقم نداشته ایم. مشکل ممنوع الخروج بودنم به وزارت ورزش مربوط است که طبق مدارک اداره ثبت شرکتها بنده هنوز مدیرعامل پرسپولیس هستم و این مشکل زمانی حل می شود که وزارت ورزش نام اعضای جدید هیات مدیره را به ثبت شرکت ها بدهد اما نمی دانم چرا از انجام اینکار سر باز می زند .

گرشاسبی افزود: من عاشق كارهاي سخت هستم. هر كجا به هم مي ريخت، مديريتش را به من می دادند و من خرابه ها را تبدیل به آبادانی می کردم.این را من نمی گویم آمار شغلی ام در تمام این سالها این را می گوید. عاشق كار در بحران هستم و اينكه جاده خاكي را اتوبان كنم ولي انتهاي كار با من این رفتارها می شود.

گرشاسبی در خصوص ایرج عرب مدیر عامل فعلی و روند مذاکره با برانکو با سرخپوشان می گوید: دوست ندارم در اين مورد حرف بزنم اما وقتي يك تيم نتايج خوب مي گيرد،انتظارات بالا مي رود . موقعی که من با برانکو تمدید کردم دلار 4 هزار بود ولی الان 12هزار تومان است. اینها به سو مدیریت در بخش اقتصادی کشور و اختلاس ها بر می گردد . يك زماني ما با 7 ميليون تومان بهترين هتل ها را براي پرسپوليس مي گرفتيم اما حالا هتل ها با 50 میلیون تومان هم برای باشگاه ها ناز می کنند.

گرشاسبی در پایان می گوید : من می گویم برانكو از پرسپوليس نمی رود چون عاشق ايران است و اخلاق حرفه اي را هميشه رعايت مي كند. امكان جدايي برانكو خيلي كم است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها