10:22:36 1399/5/8

کونته: جا به جا کردن کلیسای جامع میلان از انتقال مسی به اینتر آسان تر استدیدار دو تیم اینتر و ناپولی از هفته سی و هفتم رقابت های سری آ ایتالیا با پیروزی 2-0 اینتر به پایان رسید. با این نتیجه، شاگردان کونته باز هم بالاتر از آتالانتا در رده دوم قرار گرفتند. آنتونیو کونته پس از بازی به اسکای ایتالیا گفت:

مقابل تیمی قدرتمند قرار گرفتیم؛ تیمی که همانطور که قبلا گفتم، تنها تیمی بوده اند که در سال های اخیر برای یوونتوس مشکل ایجاد کرده اند و پر از بازیکنان عالی هستند. با این حال اینتر شایسته تحسین برای این نمایش عالی است و پس از پیروزی آتالانتا مقابل پارما، بازی شرایط آسانی نداشت زیرا احساس می کردیم حتما باید پیروز شویم. این شرایط مهمی است زیرا با وجود آنکه قهرمان مشخص شده، ما باید به تحمل فشار از سوی تیم های پایین تر عادت کنیم. بازی روانی انجام دادیم و واقعا برای بچه ها خوشحالم. 

این نتیجه یعنی اینتر تنها به یک امتیاز در برگامو نیاز دارد تا در رده دوم قرار بگیرد:

ترکیب اصلی امشب و بازی مقابل جنوا را با ارزیابی انتخاب کردیم تا بعضی از بازیکنان استراحت کنند. بعد ما 4 روز زمان داریم و سپس بازی های لیگ اروپا شروع می شوند. آتالانتا با گاسپرینی طی سال های اخیر عالی عمل کرده و فصل به فصل پیشرفت کرده است. آنها بازیکنانی مناسب سبک خودشان دارند که می توانند در هر لحظه بازی را عوض کنند؛ چه در سری آ و چه در لیگ قهرمانان. این آزمایش خوبی برای ما خواهد بود تا ببینیم در حال حاضر کجا ایستاده ایم و فکر می کنم این بازی برای پایان رقابت ها عالی خواهد بود. 

کونته اخیرا گفته بود رده دوم هیچ اهمیتی ندارد اما این بار کمی متفاوت صحبت کرد:

مشکل این است که من کسی نیستم که بتوانم تاریخ اینتر را توصیف کنم. شما خبرنگاران برای این کار اینجا هستید تا چهره ها ارزیابی کنید و در مورد کارهایی که انجام شده، توضیح دهید. همچنین فهمیده ام که حضور من باعث ایجاد انتظارات بالا می شود و این همچنین طرز نگاه به نتایج را هم تحت تاثیر قرار می دهد. مردم شاید فکر کنند به محض ورود من، به هر چیزی که دست بزنم، تبدیل به طلا می شود. این اتفاق در گذشته رخ داد اما به این معنی نیست که همیشه رخ دهد. 

معتقدم من صادقانه صحبت می کنم و این می تواند بعضی ها را عصبانی کند. این را فهمیده ام که حمله کردن به من را کسانی انجام می دهند که می خواهند دیده شوند و چیزهایی در مورد خودم می شنوم که به حرفه ای گری من توهین می کند. من می توانم اشتباه کنم اما همیشه انگیزه و اشتیاق دارم و همیشه سعی می کنم شرایط را بهتر کنم. وقتی مردم دروغ می گویند یا سعی می کنند چیزهای خاصی را در قالبی دیگر ارائه دهند، به همه صدمه وارد می شود. 

روز گذشته شبکه تلویزیونی چینی PPTV هنگام تبلیغ زمان پخش بازی اینتر و ناپولی تصویری نورانی از لیونل مسی را بر روی Duomo Cathedral کلیسای جامع معروف شهر میلان گذاشته بود. از آنجایی که شبکه PPTV نیز مانند اینتر به گروه سونینگ تعلق دارد، شایعات در مورد پیوستن لیونل مسی به نراتزوری شدت یافت. خبرنگاران این تصویر را به کونته نشان دادند و پرسیدند:

آیا شما خرید لیونل مسی را ترجیح می دهید یا خرید 4 بازیکن 50 میلیون یورویی؟

فکر می کنم هر دو سناریویی که گفتید کاملا غیرمحتمل است! من به بازیکنانم متعهد هستم زیرا آنها تمام توانشان را می گذارند. می توانم این را تضمین کنم. جابجا کردن کلیسای جامع دومو آسان تر از انتقال لیونل مسی به اینتر خواهد بود. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها