21:40:29 1397/6/21

آماده بازی با بلغارستان هستیم

کولاکوویچ: بازیکنانم کارشان را به بهترین شکل انجام دادندایگور کولاکوویچ از نمایش شاگردانش در اولین مسابقه ایران در رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان ابراز رضایت کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، ایگور کولاکوویچ پس برتری 3 بر صفر ایران در اولین مسابقه خود در رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان گفت: قبل از هر چیزی باید به بازیکنانم تبریک بگویم که بازی را بسیار جدی شروع کردند و جدی گرفتند و کارشان را به بهترین شکل انجام دادند. به عنوان مربی از این بازی بسیار خوشحال هستم.

وی ادامه داد: تیم ملی پورتوریکو در در خانواده تیم های پرقدرت جهان نیست. همه بازیکنانم با قدرت وارد زمین شدند و تمام تلاش خود را کردند. ما برای بازی فردا مقابل بلغارستان آماده هستیم. از نتیجه بازی نمی توانم چیزی بگویم ولی کاملا آماده هستیم.

کولاکوویچ اظهار داشت: امروز نتوانستم از همه بازیکنانم استفاده کنم. شریفی، مصدوم بود و توخته هم سرما خورده بود. شریفی به بازی فردا هم نمی‌رسد ولی سایر بازیکنان آماده هستند.
سرمربی تیم ملی والیبال عنوان کرد: باید تشکر ویژه ای از تماشاگران ایرانی حاضر در سالن داشته باشم که با حرارت ما را تشویق کردند. حمایت آنها برای ما بسیار مهم است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها