14:25:11 1398/11/16

کنعانی زادگان: نقشه شادی پس از گل احتمالی ام را هم كشيدمحسین کنعانی زادگان یکی از بازیکنانی بود که حضورش در پرسپولیس با حرف و حدیث هایی همراه بود اما در دوران کالدرون پای ثابت ترکیب خط دفاعی بود.

به گزارش نوداد نیوز، با رفتن کالدرون و بازگشت یحیی به پرسپولیس کنعانی زادگان به نیمکت منتقل شد تا حالا در غیاب شجاع خلیل زاده مسئولیت سنگین دربی به او سپرده شود.کنعانی در این خصوص می گوید: شهرآورد يک بازی خاص است. كری خواندن نمك شهرآورد است. در همه جای دنيا هم همين طور است. قبل از الكلاسيكو يا شهرآورد ميلان و رم بازيكنان مصاحبه می كنند و هيجان مسابقات را بالا می برند. ببينيد شهرآورد بازی فوق العاده حساس و سختي است، چه شيخ دياباته باشد و چه نباشد.استقلال تيم پرمهره ای است و نفرات ديگري مانند ارسلان مطهری دارد كه می تواند جای شيخ دياباته را به خوبي پر كند.

کنعانی ادامه می دهد: اصلا دلم نمی خواست شجاع محروم شود. كاش شجاع هم كنارمان بود .خوب می دانم ازدست دادن شهرآورد چه حس بدی دارد و اميدوارم بتوانيم با ارائه يك بازی خوب و بردي شيرين شجاع و همه پرسپوليسي ها را خوشحال كنيم.برای فردا تمركز من روی بازی است و مي خواهم بهترين نمايش خودم را ارائه بدهم. همه می دانند يک گل در اين مسابقه يا يك بازی خوب تا مدت ها و حتی سال ها در ذهن هواداران مي ماند. من حتي نقشه شادي پس از گل احتمالی ام را هم كشيده ام. من اهل دروغ گفتن نيستم.اين افكار به ذهنم می رسد هرچند وظيفه اول يك مدافع جلوگيری از گلزني حريف و خوب دفاع كردن است.

وی در پایان گفت: سعی می كنم ثابت كنم يک ملی پوش هستم و می خواهم جواب اعتماد سرمربی خودمان را به بهترين شكل ممكن بدهم. ما يک تيم هستيم.نفرات خيلي خوبی داريم كه رابطه همگی صميمانه است. انشالله روز پنج شنبه دل هواداران خودمان را شاد مي كنيم. بنويسيد می خواهيم دهمين برد پشت سر هم خود در ليگ و جام حذفی را جلوي استقلال جشن بگيريم. این دربی یک برنده دارد و آن پرسپولیس است. من به شخصه جلوی استقلال خیلی انگیزه دارم و فکر می کنم با اختلاف یک گل بازی را می بریم. هر كس كه گل بزند مهم نيست ترابی یا علیپور فرقی ندارد، فقط مهم اين است كه زننده گل پرسپوليسی باشد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها