16:26:16 1398/4/18

آمده ام جبران کنم

کنعانی زادگان: شرط گذاشتم فیکس باشم؟ این حرفها دیگر چیست!محمدحسین کنعانی زادگان در میان بهت هواداران پرسپولیس به این تیم پیوست.

به گزارش نوداد نیوز، شاید کمتر کسی فکر می کرد کنعانی زادگان روزی پیراهن پرسپولیس را بر تن کند آن هم در حالی که هواداران با این بازیکن زاویه های بسیاری دارند . اما به هرحال این اتفاق افتاد. کنعانی زادگان در این خصوص می گوید: آمده ام تا گذشته را جبران کنم. قبول دارم اشتباه کردم به استقلال رفتم و نباید آن حرف ها را می زدم.به هواداران قول می دهم با تمام توان برایشان بازی کنم و از جان و دل مایه بگذارم. طرفداران پرسپولیس مطمئن باشند بهترین بازی هایم را برای تیم محبوب مان انجام می دهم.می دانم پوشیدن پیراهن پرسپولیس مسئولیت سنگینی است.

وی در خصوص شایعه شرط و شروط گذاشتن برای سرخپوشان توضیح داد: نمی دانم این صحبت ها از کجا مطرح می شود. پرسپولیس باشگاه بزرگی است، چطور یک بازیکن می تواند برای این تیم شرط بگذارد؟ اتفاقا جلسه ام با مدیرعامل باشگاه خیلی هم طول نکشید و ظرف چند دقیقه قرارداد را امضا کردم. من هیچ شرطی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس نگذاشتم و با افتخار به تیم سابقم برگشتم. پرسپولیس مدافعان بزرگی در اختیار دارد و هیچکس نمی تواند از فیکس بودنش در پرسپولیس مطمئن باشد. پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی دارد، هواداران فوق العاده ای حامی ما هستند و قطعاً سال آینده هم پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها