13:53:59 1398/5/20

برای شروع لیگ لحظه شماری می کنم

کنعانی زادگان: سید جلال الگوی من در فوتبال استمحمدحسين كنعانی زادگان مدافع ملی پوش سرخپوشان برای قهرمانی با تیم پرسپولیس به سختی تمرین می کند.

به گزارش نوداد نیوز، اين مدافع ملی پوش آنقدر در تمرينات خوب كار كرده كه توانسته نظر مثبت گابريل كالدرون را جلب كند. سرمربی سرخپوشان همواره در مصاحبه های خود از او تعريف و تمجيد كرده و در بازی های دوستانه اخير از كنعانی زادگان در تركيب اصلی تيمش بهره برده است.

شماره 6 جدید پرسپولیس در این خصوص می گوید: شماره 6 را با اجازه آقا كريم باقری پوشيدم و خوشحالم كنار يك اسطوره هستم كه بيشترين احترام و تحسين را نسبت به ایشان دارم.من حتی زنگ زدم از آقا محسن بنگر هم رخصت بگيرم که حرف قشنگي زد و متواضعانه گفت چرا به من زنگ زدی، بايد به آقا كريم زنگ می زدی. من هم گفتم چشم و از آقا كريم رخصت گرفتم.این پيراهن تن فوتباليست های بزرگی بوده و با اجازه همه پيشكسوتان اين شماره را انتخاب كردم و اميدوارم لياقت پوشيدن آن را داشته باشم.

کنعانی زادگان درباره رقابتش در خط دفاعی پرسپولیس می گوید: شجاع برادر من است. فوتباليستی كه بسيار با تعصب است و با همه وجود بازی می کند. سید جلال حسینی هم که الگوی فوتبالی من است.خيلي سخت است بتوانی اين همه سال در اوج باشی.سيد بالای 100 بازی ملی دارد و پرافتخارترين بازيكن ليگ برتر ماست. خوشحالم چنين بازيكن بزرگی كنار ماست.ما همه رفيق هستيم. همگی به يك هدف بزرگ فكر می كنيم و آن هم موفقيت پرسپوليس است.

کنعانی زادگان درباره قرعه کشی لیگ می گوید: خوشحالم هفته اول ميزبان شديم.براي تيمی كه سه دوره قهرمان ليگ برتر شده و مدعی عنوان قهرمانی است قرعه اهميتی ندارد. ما از ابتدای ليگ با قدرت شروع می كنيم و تا انتها جلو خواهيم رفت.به هر حال پنج، شش تيم مدعی قهرمانی هستند ولی پرسپوليس باز هم شانس بيشتری برای قهرمانی دارد. باور كنيد برای شروع ليگ لحظه شماری می كنم. خيلی دوست دارم جلوی چشم هواداران مشتاق پرسپوليس بازی كنم.

وی ادامه می دهد: دليل این حرفم اعتماد به نفس بالای بازيكنان و باور قهرمانی در تیم پرسپولیس است. مربی كاربلدی مثل كالدرون هم داريم كه بسيار حرفه ای و با انگيزه است.امیدوارم با حمايت هواداران پرسپوليس بتوانيم فصل خاطره انگيزی را رقم بزنيم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها