12:36:40 1398/6/27

در آستانه دربی کری نمی خوانم که تمرکزم به هم نریزد

کنعانی زادگان: حس می کنم دربی یک گل بیشتر ندارد، گلزنش هم قرمز استحسین کنعانی زادگان یکی از خوش شانس ترین بازیکنان تاریخ باشگاه پرسپولیس است که در اولین بازی یک گل مهم زد تا نزد هواداران محبوبیت یک شبه را کسب کند.

به گزارش نوداد نیوز، وقتی کنعانی زادگان با سرخپوشان قرارداد بست موجی از انتقادها روانه مدیریت وقت باشگاه پرسپولیس شد که چرا بازیکنی را به این تیم آورده اند که سابق بر این آنها را قال گذاشته و به استقلال پیوسته بود.

پس از این انتقال کنعانی زادگان با پست معروف ولی نعمتان سرخ در صفحه اینستاگرامش سعی کرد خودش را در دل هواداران جای دهد اما چندان موفق نبود تا دیدار مقابل صنعت نفت که پس از دو بازی نیمکت نشینی به صورت فیکس به زمین رفت و گل زد. وی در این خصوص می گوید: تو صحنه گل هنگام ضربه ايستگاهي من به احمد نوراللهي گفتم پاس بدهد كه شوت بزنم و خدا را شكر گل شد.خیلی خوشحالم تيم پرسپوليس برنده شد چون اولين بازي بود كه براي پرسپوليس در ليگ نوزدهم به زمين مي رفتم و وقتي گل زدم ناخودآگاه آن شادي را انجام دادم. به هر حال اصالت من هم خوزستاني است.

وی در خصوص دربی گفت: معلوم نيست در شهرآورد چه كسي بازي كند يا چه اتفاقي بيفتد اما من خيلي انگيزه دارم و بايد در عمل نشان دهم.به هر حال من تابع تصميم آقاي كالدرون هستم. هر تصميمي ايشان بگيرد احترام می گذرام.در آستانه دربی کری نمی خوانم که تمرکزم به هم نریزد. انشالله که زننده گل شهرآورد یک پرسپولیسی باشد چون حس می کنم بازی یک گل بیشتر ندارد!

وی در پایان گفت: من مخلص هواداران پرسپوليس هستم. آنها مرا با شعار كنعاني كمپاني تشویق کردند که واقعا آن را دوست دارم و اميدوارم بتوانم جواب محبت هاي آنان را بدهم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها