23:18:07 1399/4/4

کنایه های تمام نشدنی علی خطیر خطاب به پندار توفیقیعلی خطیر با انتشار پستی اینستاگرامی علیه معاون سابق باشگاه استقلال موضع گرفت.

به گزارش نوداد نیوز، حدود 6 ماه از جدایی استراماچونی می گذرد اما هنوز هم بحث پیرامون جدایی او بسیار است و هنوز کسی نمی داند چه کسی در شب مذاکره با این مربی ایتالیایی در دوحه قرارداد او را در اختیار رسانه ها قرارداده است تا توافق انجام نشود. حالا افراد نزدیک به علی خطیر مدعی شده‌اند که این قرارداد توسط پندار توفیقی رسانه ای شده است، موضوعی که باعث شد معاون ورزشی سابق استقلال این مساله را تکذیب کند.این در حالیست که علی خطیر با انتشار یک استوری جدید دوباره پندار توفیقی را عامل جدایی استراماچونی دانسته و اعلام کرده او است که با انتشار قرارداد اجازه نداده به ایران برگردد.

عصر امروز علی خطیر در یک برنامه رادیویی که پندار توفیقی نیز مهمان همان برنامه بود با کنایه خطاب به توفیقی اظهار داشت: بهترین تیم چند سال اخیر باشگاه استقلال را به خاطر خصومت شخصی خراب کردند چون خودشان در این تیم نبودند. آقای توفیقی! شما چه کاره هستید که مقابل منزل استراماچونی می‌روید. خدا نگذرد از کسانی که تیم استقلال را نابود کردند. تیم استراماچونی یکی از فنی‌ترین و بهترین تیم‌های چند سال اخیر بود ولی دوستان مشت محکمی بر پیکره این تیم زدند. با این اتهام ها به نظر می رسد ماجرای اختلاف بین دو معاون سابق استقلال همچنان داغ خواهد بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها