14:02:45 1398/9/2

کنایه بازیکنان استقلال به مدیران باشگاه : زمین تمرین نداریم آن وقت آقایان قول قهرمانی می دهند!این روزها استقلالی ها در زمین های متفاوتی مشغول به تمرین هستند.

به گزارش نوداد نیوز، همین چهارشنبه به خاطر تعویض مکرر زمین کفش استراماچونی را به محل تمرین نیاوردند و سرمربی استقلال هم قهر کرد و رفت.

این تغییرات مکرر باعث ناراحتی بازیکنان استقلال هم شده است. دیروز در پایان تمرین آبی پوشان زمزمه عجیبی را میان بازیکنان شنیدیم که در نوع خود بیانگر نارضایتی آنها از شرایط موجود بود.استقلالی ها در خاتمه کار با همدیگر صحبت می کردند و می گفتند: یک روز باید در زمین تهرانسر حاضر شوید روز دیگر می گویند بروید زمین انقلاب. تا تکلیف خودمان را بدانیم. آن وقت در چنین شرایطی بعضی از مدیران باشگاه به هواداران وعده قهرمانی می دهند. انگار نه انگار که مهم ترین اصل برای یک تمرین خوب، برخورداری از زمین مناسب است!

استقلالی ها می گویند: اغلب جلسات تمرین پرسپولیسی ها در استادیوم شهید کاظمی برگزار می شود و بچه های این تیم هم از کیفیت چمن راضی اند و هم از شرایط رختکن. آنجا مدیران باشگاه تلاش کردند،ارتباط گرفتند و در نهایت یک زمین خوب برای بازیکنان شان فراهم کردند ولی ما در طول هفته مثل تاکسی گردشی در نقاط مختلف شهر برای تمرین در رفت و آمد هستیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها