12:52:30 1397/3/22

سالی یک میلیارد و 500 میلیون تومان با آپشن

کمال سه ساله بستیکشنبه شب گذشته کمال کامیابی نیا همانطور که در تماس تلفنی با حمیدرضا گرشاسبی اعلام کرده بود به دفتر باشگاه رفت تا قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند.

به گزارش نوداد نیوز، طرفین در این نشست بر سر مسائل مختلف به توافق اولیه رسیده و در پایان کمال کامیابی نیا قراردادش را به مدت سه سال دیگر تمدید کرد. پرسپولیس پیش از این نیز قراردادهای برانکو،شجاع خلیل زاده، بوژیدار رادوشوویچ و امید عالیشاه را هم تمدید کرده بود اما تمدید 3 ساله قرارداد کمال کامیابی نیا یک موفقیت محسوب می شود آن هم در شرایطی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشگاه هنوز بسته است. تا به اینجای داستان را می دانستید اما آنچه نمی دانید مربوط به مبلغ و آپشن قرارداد شماره 11 است. شنیدیم قرارداد کمال کامیابی نیا برای یک فصل یک میلیارد و 200 میلیون تومان است که با آپشن به حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان خواهد رسید. قرار است طبق عرف موجود سالی 20 درصد به قرارداد کامیابی نیا افزوده شود.

آپشن قرارداد شماره 11 به این ترتیب است؛ا گر کمال کامیابی نیا در بیش از 70 درصد بازیهای پرسپولیس به میدان برود 10درصد به قراردادش اضافه می شود.همچنین قهرمانی در لیگ برتر10 درصد دیگر به قرارداد او خواهد افزود. صعود از مرحله یک چهارم نهایی به نیمه نهایی و همین طور فینال هم پاداش هایی جداگانه برای کمال خواهد داشت. قهرمانی جام حذفی هم 10 درصد دیگر می تواند قرارداد کامیابی نیا را بالا ببرد و البته باشگاه هایی در داخل کشورمان بودند که بخواهند بیش از این مبلغ به کمال کامیابی نیا بپردازند اما این بازیکن ترجیح داد سه سال دیگر در پرسپولیس بماند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها