22:49:10 1398/7/12

کمالوند: هوا به هوا شدیم!سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، کمالوند پس از جدال با تراکتور گفت: در نیمه اول نتوانستیم بازی خوبی را انجام دهیم و مهمترین علتش تفاوت دمای تبریز با جم بود و این روی کار تیم ما تاثیر گذاشته بود. بازی خیلی خوبی بود و هواداران حاضر در ورزشگاه از مسابقه دو تیم لذت بردند.

* در نیمه دوم شرایط بازی تیم ما بهتر شد و سوار بر بازی بودیم و می‌توانستیم به گل تساوی دست یابیم و به همین دلیل از عملکرد شاگردانم رضایت دارم. اگر کمی تلاش بیشتری می‌کردیم، می‌توانستیم به تساوی دست بیایم. به جز چند بازیکن باتجربه سایر نفرات جوان هستند که در لیگ دسته اول بازی کردند.

* آنها همیشه خوب بودند و در مورد هواداران تیم جم هم باید بگویم 5 نفر آمده بود که به اندازه 50 نفر تشویق کرده و انرژی دادند. از اینکه به شهر تبریز بازگشتم خیلی خوشحالم. از اینجا خاطرات خوبی دارم.

*  تراکتور امسال نتایج خوبی را کسب کرده و بازیکنان خارجی خوبی دارد. بازیکنان خارجی این تیم تاثیر گذار بوده است. تیم ما هم تیمی جوان است که زیر 10 میلیارد تیم را بستیم. 

* صداسیمای بوشهر با جم مشکل دارد. ما تلاش کردیم این دو را به هم نزدیک کنیم، اما وقتی گل می‌خوریم، گزارشگر بوشهر زودتر از گلزن حریف خوشحالی می‌کند و به همین دلیل به آنها می‌گویم نیازی به پخش بازی‌های ما نیست. هواداران‌مان در ورزشگاه تشویق‌مان می‌کنند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها