13:18:50 1398/8/21

کریم باقری: نگران نیستم،بازیکنان ما توانایی برد عراق را دارندحضور کریم باقری اسطوره فوتبال ایران در هر تیمی یک نعمت است فرقی نمی کند بازی کند یا دستیار باشد و یا حتی مهمان اعضای تیم ملی باشد. او مرد محبوبی است که در هر پست و سمتی کارش را به نحو احسنت انجام می دهد.

به گزارش نوداد نیوز، کریم باقری دیروز با دعوت کادر فنی در محل تمرین تیم ملی حاضر شد و به بچه های تیم سر زد. وی در این خصوص می گوید: خوشحالم كه اين اتفاق افتاد.هم تمرين تیم ملی را ديدم و هم سری به بچه ها زدم.از آقای ويلموتس تشكر می كنم كه اين فرصت را در اختيار من قرار دادند كه بتوانم تمرينات را ببينم و اگر نكته ای بود زير نظر بگيرم.خوشحالم که در آستانه بازی حساس با عراق بچه ها با روحیه هستند.

وی ادامه داد: ما در تاريخ فوتبال مان خيلی وقت ها عراق را برده ايم. پيش بينی مسابقه سخت است.اما خیلی نگران این بازی نیستم بازیکنان ما توانایی برد عراق را دارند. بچه ها باید هوشیار باشند چرا که عراقی ها استاد به راه انداختن جنگ روانی هستند و در بازی با بحرين هم ديديم كه آنها جنگ روانی راه انداختند. به نظر من بهترين كار اين است كه بازیكنان تيم ملی هيچ كاری به اتفاقاتی كه بيرون از زمين يا داخل زمين می افتد نداشته باشند تا تمرکزشان از بین نرود.به امید خدا برنده مسابقه ما هستیم.

باقری در خصوص حرف و حدیث هایی پیرامون دستمزدش گفت: من كاری به خبری كه درباره مبلغ قراردادم نوشته بودند، ندارم. آنها آزاد هستند هر مطلبی دوست دارند بنويسند و چاپ كنند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها