18:33:42 1399/1/15

کرونا دست از سر تام کروز بر نمی‌دارداکران «تاپ گان: ماوریک» که ادامه‌ای بر فیلم کلاسیک تام کروز در سال ۱۹۸۶ است و خیلی‌ها سال‌ها منتظر ساخته شدنش بودند، به دلیل شرایط کرونایی تا اواخر سال یعنی ماه دسامبر به تاخیر افتاد.

این فیلم که قرار بود تابستان راهی سینماها شود اکنون ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ یعنی در آخرین روزهای سال نمایش داده خواهد شد.

پارامونت همچنین نمایش فیلم دوم «یک جای خیلی ساکت» را به تعویق انداخته و آن را ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ راهی سینماها می‌کند.

علاوه بر این اعلام شده فیلم جدید باب اسفنجی با عنوان «فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار» نیز در حالی که قرار بود از ۲۲ ماه می راهی سینماها شود اکنون ۳۱ جولای به سینماها می‌آید. فیلم علمی تحیلی «جنگ فردا» هم که قرار بود ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ راهی سینماها شود و احتمالاً باید گفت فیلم تام کروز جایگزین آن شده است، فعلاً تاریخی برای اکران ندارد.

به نظر می‌رسد کمپانی‌های تولید فیلم انتظار ندارند سینماها حداقل تا نیمه تابستان دوباره کار خود را شروع کنند. در عین حال آن‌ها بسیار نگران هستند که مخاطبان سینماها چگونه ممکن است به زندگی عادی بازگردند و پس از رهایی دنیا از بحران کرونا، چگونه به سینما واکنش نشان دهند.

تولید «تاپ گان: ماوریک» ۱۵۰ میلیون دلار هزینه داشت و پارامونت برای جبران این هزینه به یک فروش گسترده فکر می‌کند. شاید تاخیر نمایش فیلم به پارامونت این امکان را بدهد تا در سطح جهان برای آن تبلیعات زیادی به راه بیندازد. این امر ممکن بود با اکران آن در تابستان ممکن نباشد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها