11:24:16 1398/2/24

در لیگ نوزدهم یکی می ماند

کدامشان رفتنی هستند: بشار یا سروش؟!بشار رسن هافبک عراقی در حالی كتف مصدوم خود را جراحي می کند که قراردادش با پرسپولیس هنوز تمديد نشده است.

به گزارش نوداد نیوز، سروش رفيعي هم يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد اما شرايط آنطور كه فكر مي كرد برايش پيش نرفته است. برانكو که با اضافه کردن سروش به سرخپوشان در نظر داشت با استفاده همزمان از بشار و سروش زوج موفق و قديمي رفيعي و مسلمان را بسازد خيلي زود به این نتیجه رسید که ترکیب پرسپولیس جای یکی از این دو نفر است.

جالب اینکه در ديدار همین هفته برابر ماشين سازي تبريز و در غياب بشار رسن مصدوم نيز سروش رفيعي در تركيب اصلي قرار نگرفت و به عنوان یار تعويضي وارد زمين شد و عملكرد خوبي داشت و اميدواركننده ظاهر شد. رفيعي خوب مي داند با تمديد قرارداد بشار رسن در ليگ نوزدهم جا براي او در تركيب اصلي تنگ خواهد شد. نيمكت نشيني در پرسپوليس هم خواسته سروش رفيعي نيست. او باید منتظر تصميم بشار رسن بماند تا بتواند برای آینده تصمیم درستی بگیرد.البته سروش يك فصل ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد.

در حال حاضر بحث اصلي تمديد يا عدم تمديد قرارداد بشار رسن است. قراردادي كه دلاري است و فراهم كردن مبلغ آن امر دشواري است مضاف بر اينكه همين الان هم مطالبات اين هافبك عراقي پرداخت نشده است. ديروز در خبرها آمد باشگاه پرسپوليس پول عمل جراحي بشار رسن را پرداخته است.باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها