15:50:22 1398/8/18

کاوه آفاق: فرهاد الگویم استخواننده راک ایران می گوید که فرهاد مهراد الگویش است.

به گزارش نوداد نیوز، کاوه آفاق گفته: آدم‌هایی مانند من، استاد یغمایی، استاد رضا یزدانی عزیزم و همه این عزیزان که ۱۰ تا ۱۵ سال از بنده بزرگتر هستند و برایم حکم استاد را دارند، خیلی کار کردیم تا بتوانیم این موسیقی را ایرانی کنیم. استاد فرهاد مهراد هم مهم‌ترین الگوی من است.همیشه گفته‌ام حامد بهداد اگر موسیقی کار می‌کرد، می‌توانست یکی از خواننده‌های بزرگ ایران باشد.

این خواننده درباره واکنش هم‌صنفی‌هایش به حضور او در یک فیلم سینمایی گفت: یکسری از رفقای موسیقایی‌ام می‌گفتند فرصت خیلی خوب و جالبی است که می‌توانی در خدمت این اساتید باشی، عده‌ای هم می‌گفتند نه. بچه‌هایی که خودشان ترانه‌سرا، آهنگساز و خواننده هستند فرمان دست خودشان است. ولی وقتی بازیگر می‌شوی فرمان دستت نیست و تو هم یکی از عوامل فیلم هستی. می‌گفتند از رأس بودن موسیقی به شغلی نرو که باید در آن منتظر اندیشه دیگری باشی. ولی برخی هم گفتند نه هنر اعلایی است و برو. از جمله مشوقان من پدرم بود، من هم این فضولی را کردم. در بازیگری نه دنبال شهرتم نه چیز دیگر، بلکه عاشق موسیقی هستم.

آفاق در پاسخ به ارائه جزئیاتی درباره حضور خود در فیلم سینمایی «لامینور» به عنوان بازیگر، تصریح کرد: درباره جزئیات لامینور نمی‌توانم چیزی بگویم. از همین جا خدمت استاد داریوش مهرجویی (فیلم‌ساز) سلام می‌کنم. همچنین رضا درمیشیان (کارگردان و تهیه‌کننده فیلم) و آقای کریستف رضاعی (آهنگساز و نوازنده پیانو). خیلی برایم عجیب بود که آدم‌های بزرگی مانند استاد مهرجویی در سن و سال و تجربه‌ای که هستند نیم‌نگاهی هم به بنده داشتند. برایم باعث افتخار است و همیشه ممنون لطفشان هستم. رضا درمیشیان هم گفته درباره کار صحبتی کنی تو را می‌کشم!

وی افزود: در سطحی نیستم که درباره اثری که استاد مهرجویی می‌سازد صحبتی کنم. من و درمیشیان هم‌مدرسه‌ای بودیم و با هم به مدرسه نسبتا تیزهوشان البرز می‌رفتیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها