12:33:01 1397/8/13

کامبیز دیرباز:شک ندارم پرسپولیس در آزادی کامبک می زند!کامبیز دیرباز یک هنرمند دوآتشه پرسپولیسی است که می گوید حیف شد پرسپولیس در ژاپن باخت.با این حال او امیدوار به بازی برگشت است، مثل بقیه پرسپولیسی ها...

بازی چطور بود؟

حیف شد واقعاً نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم. به نظرم پرسپولیس بازی را خیلی خوب شروع کرد و حتی توسط علیپور می توانست به گل برسد.اگر توپ علی وارد دروازه می شد روند دیدار تغییر می کرد و نتیجه چیز دیگری می شد اما در نیمه دوم پرسپولیس آن تیم همیشگی نبود و بچه ها پراشتباه کار کردند.متأسفانه یک مقدار کار سخت شد.کاش حداقل یک گل در ژاپن می زدیم تا برای بازی برگشت راحت تر بودیم.البته نباید فراموش کرد این تیم با چه شرایطی به فینال رسیده است. تا همینجا هم پرسپولیس کاری کرده کارستان و برای ما همین حالا هم قهرمان است.

یعنی برای بازی برگشت ناامید هستید؟

نه اصلاً این طور نیست. پرسپولیس مرد روزهای سخت است و من شک ندارم در بازی برگشت کامبک می زنیم و کنار صد هزار نفر جشن قهرمانی می گیریم. به نظرم کاشیما تیمی نیست که نشود در تهران به آن دو گل زد. هرچند فکر می کنم نباید بی گدار به آب زد و باید زیرک بود.

نکته عجیب، عقب نشینی پرسپولیس در نیمه دوم بود.

بله، واقعاً عجیب بود و خودم هم تعجب کردم. اتفاقاً به دوستانم که بازی را با هم می دیدیم گفتم چرا برانکو تیم را عقب کشید در حالی که در نیمه نخست بسیار خوب و منطقی بازی کرد.

در این اوضاع سخت سیامک نعمتی هم برای بازی برگشت محروم شد.

بله، این دیگر اوج بدشانسی است.البته به نظرم وقتی سیامک اخطار داشت نباید با بازیکن حریف درگیر می شد و به داور اعتراض می کرد.حضور سیامک در دیدار برگشت خیلی به کار پرسپولیس می آمد و حیف شد در این روزهای بی بازیکنی مهره تأثیرگذاری مثل نعمتی هم محروم شد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها