15:16:11 1398/1/26

من کی گفتم برانکو تیم را قهرمان نکرده؟!

کاشانی: برانکو یک جنتلمن واقعی است / من حامی او هستمدر روزهای گذشته جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس طی اظهارنظری جنجالی خشم هواداران پرسپولیس را برانگیخت.

به گزارش نوداد نیوز، جعفر کاشانی که سابقه طولانی حضور در هیئت مدیره سرخپوشان را دارد گفته بود برانکو نقشی در موفقیت های پرسپولیس نداشته و این تیم با درایت باشگاه و بازیکنان دو سال قهرمان و به فینال آسیا راه پیدا کرده است.همین سخنان سبب شد تا هواداران پرسپولیس به کاشانی حمله کنند و اصل حضور طولانی مدت او در هیئت مدیره را زیر سوال ببرند.حالا کاشانی با یک قدم رو به عقب سخنانش درباره برانکو را تکذیب می کند و می گوید: من کی گفتم برانکو تیم را قهرمان نکرده؟! در واقع معتقدم عملکرد باشگاه موثر بوده و تیم پرسپولیس با برانکو به موفقیت رسیده و خودش را نشان داده است.من حامی برانکو هستم و از سال اول کنار برانکو بودم و بازیکنان را مانند اولاد خودم می بینم و برایشان بهترین ها را می خواهم.

کاشانی ادامه می دهد: بازیکنان پرسپولیس در سالهای گذشته بهترین بودند و من به عنوان یار قدیمی پرسپولیس به آنها افتخار می کنم.مثلا شجاع را نگاه می کنم می بینم عالی بازی می کند او جایش در تیم ملی خالیست.باز هم می گویم برانکو یک جنتلمن واقعی است و تا جایی که من اعتقاد دارم او باید در تیم های پایه پرسپولیس هم کار کند. هواداران بدانند برانکو برای تیم زحمت کشیده و حتما حق و حقوق او را پرداخت خواهیم کرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها