11:34:59 1400/7/7

کاربرد اینترنت اشیا در شهر هوشمندشهر هوشمند مفهومی نسبتاً جدید در مدیریت شهری و به‌کارگیری امکانات شهری است که با تکیه بر فناوری‌های موجود در حوزه‌های "فناوری اطلاعات و ارتباطات" و "اینترنت اشیا" شکل گرفته است.

 در یک شهر هوشمند می‌توان تمامی بخش‌های شهر همچون سامانه‌های حمل‌و‌نقل، مدارس، کتابخانه‌ها، بیمارستان‌ها، نیروگاه‌ها، شبکه‌های آبرسانی، سامانه‌ی جمع‌آوری زباله و بسیاری از امکانات دیگر شهری را یکپارچه کرد و با تجمیع اطلاعات آنها کیفیت ارائه‌ی خدمات یکایک بخش‌ها را بهبود بخشید. فناوری اینترنت اشیا به‌عنوان یکی از بخش‌های کلیدی این شهرها به‌شمار می‌رود. تخمین‌ها نشان می‌دهد تا سال 2025 این فناوری بیش از 40 میلیارد شی‌ را پوشش خواهد داد.

واحد اینترنت اشیای شرکت آریاهمراه با توجه به دانش فنی و تجربه کسب‌شده‌ این شرکت در حوزه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، طراحی، نصب و راه‌اندازی مراکز داده و امنیت شبکه فعالیت خود را گسترش داده است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت آریاهمراه در ارائه‌ خدمات اینترنت اشیا، قابلیت ارائه‌ سرویس به صورت ابتدا تا انتها بوده که یکپارچگی سرویس و نیز قابلیت توسعه‌ افقی و عمودی آن را تضمین می کند.

 این ویژگی به دلیل سابقه‌ فعالیت آریاهمراه در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و نیز مخابرات به دست آمده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها