18:57:01 1398/4/17

ژائو فلیکس: رونالدو بهترین بازیکن دنیا و شاید تاریخ استخرید جدید اتلتیکومادرید به تمجید از رونالدو پرداخت.

به گزارش نوداد نیوز ، فلیکس در مراسم معارفه اش گفت: خیلی خوشحالم که می‌توانم بخشی از این پروژه و تاریخ باشگاه باشم. اینجا هستم تا هر کمکی از دستم برمی‌آید، برای تیم انجام بدهم. هم تیمی‌هایم استقبال بسیار خوبی از من به عمل آوردند. می‌خواهم به هر نحوی شده به باشگاهم کمک کنم. فشار زیاد ناشی از قیمت نجومی خرید؟ این چیزها مربوط به بازار نقل و انتقالات می‌شود و ربطی به من ندارد. کار من فقط فوتبال بازی کردن است و کمک کردن به باشگاهم تحت هر شرایطی. گران ترین پرتغالی تاریخ؟ برایم بی معنی است و توجهی به آن ندارم.

*دربی دوستانه مادرید در ماه جولای؟ بازی مقابل مادرید همیشه خاص است. آنها باشگاه بزرگی هستند. به عنوان بازیکن اتلتیکو مادرید می‌دانم دربی بازی ویژه‌ای است. آنها رقیب مستقیم ما هستند. گینس کاپ تورنمنت خوبی است تا با آمادگی لازم فصل را شروع کنیم. تقابل احتمالی با بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا؟ از آن استقبال می‌کنم. دوست دارم به خانه برگردم و مقابل دوستانی قرار بگیرم که همه تلاششان را برای پیشرفت من به کار گرفتند.

*توصیه‌ای از کریستیانو رونالدو؟ همه می‌دانیم او بازیکن بزرگی است؛ هم اکنون او بهترین بازیکن دنیا و شاید تاریخ است. او حرف‌های زیادی درباره مادرید به من زد و از علاقه زیادش به آن می‌گفت. اکنون من اینجا هستم تا تاریخ خودم را بنویسم. تا مرا با نام ژائو فلیکس به خاطر بیاورند. کریستیانو، کریستیانو است. من ژائو فلیکس هستم و می‌خواهم خودم باشم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها