14:45:06 1398/3/18

چه کسی در پرسپولیس می خواهد قطبی برگردد؟برانكو مبلغ 680 هزار يورو از باشگاه پرسپوليس بابت قراردادش طلبكار است و بابت آپشن قهرماني نيز بايد 300 هزار يورو دریافت کند.

به گزارش نوداد نیوز، باید به این اعداد دستمزد دستیاران برانکو در کادر فنی را نیز اضافه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی و بالا رفتن قیمت ارز بعید است باشگاه پرسپولیس توانایی پرداخت این مبلغ کلان به سرمربی کروات خود را داشته باشد.بر اين اساس پيش بيني می شود احتمال رفتن برانكو از پرسپوليس خیلی زیاد است و به همین دلیل حرف از گزینه های ایرانی همچون افشین قطبی به گوش می رسد.این خبر که با واکنش شدید هواداران پرسپولیس همراه شده است شاید راه برای بازگرداندن امپراطور به پرسپولیس سخت کند اما نمی شود از کنار آن به سادگی گذشت.

گفته می شود یکی از شاگردان سابق افشین قطبی که این روزها سمتی در باشگاه پیدا کرده است به دنبال بازگرداندن امپراتور به پرسپوليس است. او به مديران باشگاه پرسپوليس پيشنهاد داده افشين قطبي را به پرسپوليس بياورند و كريم باقري را هم كنارش حفظ كنند.

افشین قطبی سابقه قهرمان شدن با پرسپولیس را دارد و در لیگ هفتم توانست با ستاره هايي همچون كريم باقري، نيكبخت واحدي و محسن خليلي پرسپوليس را قهرمان ليگ برتر كند.

البته شنيديم ايرج عرب مديرعامل پرسپوليس با اين پيشنهاد موافقت نكرده است. عرب خوب مي داند برانكو3 قهرماني متوالي در لیگ برتر و مجموعا 6 جام كسب كرده و هواداران بی شمار پرسپولیس حاضر نیستند افشین قطبی ناکام در فولاد را روی نیمکت تیمشان ببینند.

حالا در 24 ساعت گذشته این خبر در فضای مجازی دست به دست می شود و خشم هواداران از شاگرد سابق قطبی وضعیت را بدتر کرده است.آنها در صفحات مجازی شان با به کار بردن عباراتی مانند "برانکو می دیم افشین می گیریم" به تمسخر این موضوع پرداختند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها