15:37:55 1398/7/16

چنگیز: استقلال می تواند نیم فصل به کورس مدعیان برگرددعبدالعلی چنگیز، مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال به شرایط این روزهای استقلال خوشبین است.

به گزارش نوداد نیوز، چنگیز درخصوص شرایط این روزهای آبی پوشان می گوید: فکر می کنم تفکرات استراماچونی دارد کم کم جواب می دهد. در این بازی به نظر می رسید بازیکنان در اجرای خواسته های سرمربی تیم هماهنگ تر هستند.اگرچه نمی شود منکر ضعف هایی شد که در تیم وجود دارد ولی در مجموع کسب اولین برد می تواند برای تیم مفید باشد.

تیم نیاز به حمایت دارد. هم هواداران و هم پیشکسوتان باید از استقلال حمایت کنند. این بازیکنان جوان نیاز به انگیزه و روحیه دارند و ما باید آنها را به این باور برسانیم که می توانند کارهای بزرگ انجام دهند.استقلال می تواند در نیم فصل دوم مدعی باشد ولی باید قدر امتیازات نیم فصل اول را بداند و تا جایی که می تواند،امتیاز جمع کند.تصور من این است که اگر استراماچونی زمان کافی برای اجرای برنامه هایش داشته باشد، موفق می شود.البته باید سعی کند حاشیه را از تیمش دور نگه دارد.

چنگیز که سالها بازیکن تیم ملی بوده در خصوص دیدار با کامبوج می گوید: کامبوج حریف سرسختی نیست و در تهران حرف زیادی برای گفتن نخواهد داشت. من فکر می کنم فرصت مناسبی است که ویلموتس بازیکنان جوان دعوت شده به تیم ملی را محک بزند. کامبوج تیم درجه چندمی فوتبال آسیاست که مقابل ما حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها