14:40:36 1398/9/13

چرا بازیکنان پرسپولیس از جانشینی یحیی به جای کالدرون حمایت نکردند؟از تمرينات پرسپوليس خبر می رسد اغلب بازیکنان این تیم مخالف انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان جانشین گابریل کالدرون هستند.

به گزارش نوداد نیوز، گويا باد به گوش گروهی از بازیکنان پرسپولیس رسانده که یحیی به برخی از اعضای تیم کالدرون اعتقاد ندارد و به همین دلیل بازیکنان از جانشینی یحیی به جای کالدرون حمایت نمی کنند.با توجه به عدم تمايل برانكو به بازگشت به پرسپوليس و همكاری با مديران كنونی، باشگاه به یک گزينه ايرانی فکر می کند. در همین خصوص نمایندگان باشگاه پرسپولیس پيشنهاد غيرمستقيمی را به یحیی داده و موافقت اولیه خود را برای حضور او در جمع سرخپوشان اعلام کرده اند.

از سمتی دیگر مشکلات عدیده یحیی در مشهد و ادامه وضعيت شهر خودرو و مشكلاتی كه گل محمدی را از ادامه كار در تيم مدعی ليگ برتر دلسرد كرده و همچنين دنباله دار بودن نتايج نه چندان خوب كالدرون می تواند حضور احتمالی یحیی را در تهران پررنگ تر کند. بايد منتظر ماند و ديد در ادامه راه چه اتفاقاتی پيش روی اين دو تيم و نيمكت سرمربيگری شان است. هر چند فرهاد حميداوی مالك شهر خودرو رسما اعلام كرده است كه رضايتنامه يحيی را فقط برای تیم ملی بزرگسالان ايران صادر می كند ولاغير!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها