12:15:33 1397/8/29

چرا اکران مردمی "سریک" که قرار بود حامد همایون در آن حاضر باشد، لغو شد؟اکران مردمی فیلم "سریک" که قرار بود با همراهی حامد همایون باشد در شهر مشهد لغو شد.

به گزارش نوداد نیوز، بهاره افشاری که این مستند را ساخته، نوشته: بهاره افشاری بازیگر در متنی که منتشر کرده، چنین آورده است: «ساعاتی پیش بعد از فروخته شدن نزدیک به ٤ سانس و طی کردن تمامی مراحل قبل از پیش فروش، به ما اطلاع دادن که اجازه برگزاری این اکران را نداریم. اکران «سریک»کنسل شد بدون هیچ توضیحی و هیچ مسئولیت پذیری از طرف شخص یا نهادی...

عجبا که بنده همان آدمی هستم که کمتر از یک ماه پیش در همان سینما و با مردم نازنین مشهد و خانم پارسا عزیز اکران مردمی داشتیم و به خاطر می‌آورم که مردم و مسئولان سینما از فقدان برنامه‌های فرهنگی و هنری و تمایل و علاقه وافرشان به این جنس مراسم صحبت می‌کردند و عجیب مردم مهربان و شریفی بودند و چقدر در شهر مقدس شان مهمان نوازی را بلد بودند. در نگاه شان و کلام شان اعتقادات و باورهای مذهبی ریشه دار بود و بلد بودند در کنارش شادی فرهنگی موجه کنند ...

فروش هزاران بلیت و ضرر و زیان مالی ما  فدای سرتان،خجالت من از جناب حامد همایون و آقای رجب پور برای احترامی که به تیم ما گذاشتند و وقت گران بهایشان را خالی کردند هم فدای سرتان، حسرت تمامی خواننده‌هایی که سالهاست نمی‌توانند برای مردم قسمتی از کشورشان بخوانند هم فدای سرتان، با نگاه‌های غمگین مردمی که کوچکترین سهمی از شادی چند ساعته معقول می‌خواهند چه می‌کنید...؟! اگر تجمع مرد و زن به خاطر یک بازیگر خانم و یک خواننده مرد اشتباه است، باید به شما یادآوری کنم این ها همان مردمان نجیبی هستند که در کنار هم در خیابان‌ها، مراکز خرید، وسایل نقلیه و حتی صحن مقدس امام رضا راه می‌روند و حرمت می‌شناسند... ممنونم از سینمای «اطلس» مشهد برای همکاری و پیگیری شان و تمامی دوستانی که صبوری کردند و شرایط را درک کردند،ما همین اکران را در شهر دیگری برگزار خواهیم کرد.

دلنوشته‌ام خطاب به کسی یا جای مشخصی نیست چون مسئولیتی را کسی و جایی نپذیرفت اما اگر حرف حقی بود من هم گوش شنوا خواهم بود، شاید در آینده نه چندان دور من و شما کنار هم بتوانیم برای شادی مردم مشهد به نتیجه مشترکی برسیم...»

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها