10:15:26 1397/9/13

چرا استقلالی ها مذاکره با جپاروف را تکذیب می کنند؟اميرحسين فتحي همان مديري است كه در هفته اول انتصابش در باشگاه استقلال به عنوان همه كاره و جانشين افتخاري راهي تركیه شد تا با سرور جپاروف ديدار كند.

او كه تصاوير مذاكره اش با جپاروف در یك رستوران روباز را هم منتشر كرد در نهايت موفق به جلب رضايت اين بازیكن نشد تا سرور راهي ليگ قزاقستان شود.

 در اين فاصله و با جدايي نورافكن، ابراهيمي و شرايط بد اين تيم در خط هافبك استقلال بار ديگر به اين فكر افتاد كه جپاروف را به استقلال برگرداند.

 لو رفتن این مسئله از سوی برخي خبرنگاران نزدیك به باشگاه موجب شد هواداران استقلال با هجوم به صفحه شخصي اين بازیكن ازبكستاني، او را متوجه اشتياق وحشتناك استقلالي ها براي بازگشتش به اين تيم كنند.

 در اين بين برخي واسطه ها نيز در برقراري ارتباط بين باشگاه و جپاروف وسط افتادند تا در اين انتقال احتمالي دخيل شده و سودي ببرند!

 اين در حالي است كه باشگاه استقلال همچنان درصدد به خدمت گيري اين بازیكن با شرايط خودش است. از طرفي جپاروف هم علاقه مند به بازگشت است ولي مديران باشگاه با عبرت گرفتن ازاتفاقات پايان فصل قبل و موج علاقه مندي هواداران و خود باشگاه براي ادامه حضور جپاروف، اين بار دنبال مذاكره مستقيم با خود او هستند.

استقلالي ها مي گويند در صورت مذاكره رودررو با اين بازیكن راحت تر مي توانند درباره قيمت با جپاروف به توافق برسند. یكي از مديران استقلال در همين باره ضمن تأييد اين موضوع تلويحا گفت دوست نداريم قيمت جپاروف بي دليل بالا برود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها